Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 12:37, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale cudne I właściwie bez kosztowe. Jesteś niezwykle kreatywną osobą o niezwykle wysmakowanym i czułym zmyśle artystycznym Nie raz Ci już o tym pisałam
Dziękuję Sylwio. Lubię wykorzystywać to co znajdę w swoim ogródku, a jak jeszcze to się komuś podoba to mnie bardzo cieszy.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:43, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Milutkie dla oka te przystrojone wianuszkii bukieciki,bardzo oryginalne!Ja na razie nie mam pomysłu na swój...
Dzięki za pochwały. Jest wiele możliwości na przystrojenie takiego wianka: szyszki, orzechy kasztany, żołędzie, kwiatostany traw. Szeroki wybór.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:49, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Agania napisał(a)


Zdolna Dorotko...śliczne wianeczki i bukieciki
Dziękuję Agatko, wianki już wiszą na docelowym miejscu. Bukiet też się zmienił, ale jeszcze nie obfocone.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:57, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)



Piekne wianki Dorota. Wlasciwie wszystko jest w zasiegu reki tylko myslec.
Ja na wiosne z moich bluszczy zrobilam spora kule, gdzies lezy w garazu.
Moze jutro mi sie uda co zrobic bo badyle wiotkie. U mnie jeszcze duzo owocow na bluszczu mozna tez je uzyc do wianuszka opryskac lakierem do wlosow.

Dorotka pozdrawiam SWIATECZNIE
Masz rację wszystko w zasięgu ręki i jak to Sylwia napisała zupełnie bez kosztowe. Też marzy mi się z tego duża kula, ale niestety wykorzystałam prawie wszystek materiał. U mnie owoców nie ma, bo ja ścinam go co rok i wykorzystuję do dekoracji. Mój egzemplarz jest młody bo dopiero 3 lub 4 rok.
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:03, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgataM napisał(a)
Śliczne wianuszki. Bardzo pomysłowe
Dzięki takie trochę inne niż zwykle. Nagietki od kilku lat same mi się wysiewają. Kolorystycznie tutaj do niczego mi nie pasują w sezonie. Zawsze zmajdzie się jakaś siewka, która jesienią mile zaskoczy.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:17, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)
ja plótł wianków nie będę ale pooglądać - z wielka przyjemnością
Jesteś pewien, że nie chciałbyś mieć w kąciku takiej dekoracji na swoim balkonie? Do tego jakaś latarenka i nawet wieczorem przez chwilę pobyć w romantycznej atmosferze na balkonie.
Wianki z winobluszcza to najprostsze wianki w wykonaniu, później można dołożyć kilka gałązek igliwia i gotowy stroik bożonarodzeniowy. Wiem na pewno, że na forum jest kilku panów, którzy robią okolicznościowe wianki i inne dekoracje.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:25, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
basia3012 napisał(a)
Dorotko, dekoracje jak zwykle suuuper. Ale syn też na Halloween dał radę.
Dorotko nie za bardzo chce się wierzyć, że jesteś babcią. Jakim cudem?

Dzięki za odwiedziny. Pozdrawiam.
Ten chłopiec hallowenowy to mój najmłodszy syn, ale mam jeszcze dwóch. Najstarszy ma 33 lata a u średniego mam wnuka. Widzisz ja już taka starsza pani jestem. Dziękuję za miłe słowa.
Pozdrawiam





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:36, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Katkak napisał(a)
Dorcia wianki są cudne, nietuzinkowe. Ta zawilcowa chmurka nadaje im lekkości. Piękne i wyjątkowe.
Dziękuję Kasiu, też mam takie wrażenie, że przekwitłe kwiatostany zawilców nadają troszkę lekkości temu wiankowi.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:55, 12 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
yolka napisał(a)
Piękne wianki i jesień piękna choć w tym roku bardziej kolorowa niż złota
O tak bardzo kolorową jesień mamy. Jeszcze dziś jestem w stanie zrobić bukiet z żywych kwiatków i to dość różnorodnych. Za pochwałę dziękuję.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Waclaw 19:41, 12 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Katkak napisał(a)

Wacław, uśmiałam się


Ty Kasiu zawsze roześmiana, pogodna. Taką bądź
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies