Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Waclaw 11:37, 21 gru 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
Moja choinka w ogródku jeszcze nie ubrana w światełka, ale w lampionach już migoczą lampeczki.
Wnuk już dwa razy prosił mnie, żeby zbudować mu bazę, ale taką świąteczną. No to zbudowałam, tylko, że nie miałam do niej wstępu, moje dinozaury też nie mogły do niej wejść, a pomysłu i budulca na drugą bazę brak.




Moja piernikowa wioska wnuk jeszcze jej nie widział.




Baza wspaniała. Muszę skopiować bo za chwilę wnusie przyjeżdżają z HK.
Wioska - marzenie.

Wesołych Świąt - Dorotko
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 18:05, 21 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

Dorotko; już masz świątecznie ..wręcz bajkowo. Pięknie
Dziękuję Co raz bliżej święta.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:22, 21 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Dorotko, ale poszalałaś z dekoracjami, i w domu i w ogrodzie! Jest przepięknie!Wioska piernikowa - przepych i pychotka!
Ogród wygląda wyjątkowo z tymi niebieskościami! Jesteś niesamowicie pracowita i zdolna. Tyle koralików,kryształków,malowanych orzeszków,różnych szczególików,no podziwiam!!! Taki czar świąt u mamy,czy babci napewno zapada w pamięci!
Radosnych i pełnych łaski Świąt dla całej rodzinki!!!
Dziękuję za tyle miłych słów . Ja nie potrafię się lenić, chyba że muszę odpoczywać. Wybieram sobie takie zajęcia, które nie są zbyt męczące. Staram się co dzień coś robić, bezczynność mnie gorzej męczy niż jakieś robótki. Nooo ale dzisiejsze gotowanie bigosu wykończyło mnie na całego.
Za życzenia ślicznie dziękuję.

W ten świąteczny piękny czas, kiedy w domu pachnie las, płyną nuty kolędowe, błyszczą bombki kolorowe. Pragnę złożyć Ci życzenia: zdrowia, szczęścia, pogody ducha i spełnienia wszystkich marzeń.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:27, 21 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
U Ciebie jak zwykle moc cudownych dekoracji
Święta Bożego narodzenia to taki czas, gdy można poszaleć z dekoracjami, więc uskuteczniam moje szaleństwo na całego.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:44, 21 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)

Baza wspaniała. Muszę skopiować bo za chwilę wnusie przyjeżdżają z HK.
Wioska - marzenie.

Wesołych Świąt - Dorotko
Super, że i Tobie przypadła baza do gustu ciekawe, czy Twoje wnuki też tak będą się chciały bawić.


Tobie i Twojej rodzinie życzę zdrowych , szczęśliwych, pełnych radości i miłości otulonych rodzinnym ciepłem Świąt Bożego Narodzenia.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgnieszkaW 18:48, 21 gru 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ach, jaka piękna piernikowa wioska. Dorotko, i ty to wszystko własnymi rękami? Te pierniczki? Zdolna jesteś
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 19:57, 21 gru 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Dorotko czuję pokrewną duszę Ja też na Boże Narodzenie dostaję dekoracyjnej gorączkiNiebieskości cudne
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiek 08:05, 22 gru 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ genialnie! Dorotko wielkie wow
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 11:41, 22 gru 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
zachwycam się i zachwycam!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
BASIA8 20:09, 22 gru 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630



Hej Dorotko ale kosmos widzę jejku marzy mi się kiedyś takie piękności mieć na komodzie
Buziaki Kochana.
Dorotko jak będziesz miała możliwość to proszę zapodaj zdjęcie na moim profilu.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies