Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Michael my Garden

Pokaż wątki Pokaż posty

Michael my Garden

Michael 19:25, 06 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Mam ją od jakichś 3 lat. A nabyłem ją jak miała jakieś 10-15 cm ( wyglądała jak sam wierzchołek. Teraz też nie jest zbyt okazała ale pnie się dzielnie do góry mam nadzieję, że dożyję jej świetności (czyli ok 2m ).

Bo powiem, że wybredna panienka w ogrodzie
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Michael 21:11, 06 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112


mój ulubiony Kwiat co roku jest w moim ogrodzie w różnych kolorach...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Sebek 21:14, 06 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jest to werbena
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
danuta_ 21:23, 06 mar 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Przepiękna ta koreanka nie dziwię się, że to Twoje oczko w głowie; moja ma już ponad 15 lat i tylko gdzie nie gdzie pokazują się szyszeczki

____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Michael 13:41, 07 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Witam wszystkich serdecznie...
Dzisiaj miałem zaszczyt gościć wspaniałą osobę w moim ogrodzie a mianowicie :
Danutę Młoźniak z Gardenarium
Muszę przyznać, że pogoda dokazała pozwoliła obejrzeć mój drzewostan na mojej posesji, który po zimie może nie wygląda najokazalej ale z wiosną na pewno ukaże swoje piękno
Również moje wspomniane wcześniej Thuje occidentalis - Smaragd, o których wspominałem w wątku o Pomocy z thujami... ujrzały oko ekspata . Już teraz wiem jak i co...
Danuto bardzo dziękuję, że zgodziłaś się zagościć w moim niewielkim "Garden"
Mam nadzieję, że nie wystraszyłaś się

pozdrawiam wszystkich Michael.
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Michael 13:43, 07 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Witaj danuto_szagala widzę, że ukazałaś kolejny piękny okaz "Abies koreana" - Jodełki koreańskiej widzę, że Twoja jodełka to już spory egzemplarz ile lat rośnie w Twoim ogrodzie?

pozdrawiam wszystkich Michael
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Martek 13:46, 07 mar 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Michael napisał(a)
Witam wszystkich serdecznie...
Dzisiaj miałem zaszczyt gościć wspaniałą osobę w moim ogrodzie a mianowicie :
Danutę Młoźniak z Gardenarium
Muszę przyznać, że pogoda dokazała pozwoliła obejrzeć mój drzewostan na mojej posesji, który po zimie może nie wygląda najokazalej ale z wiosną na pewno ukaże swoje piękno
Również moje wspomniane wcześniej Thuje occidentalis - Smaragd, o których wspominałem w wątku o Pomocy z thujami... ujrzały oko ekspata . Już teraz wiem jak i co...
Danuto bardzo dziękuję, że zgodziłaś się zagościć w moim niewielkim "Garden"
Mam nadzieję, że nie wystraszyłaś się

pozdrawiam wszystkich Michael.
Sama szefowa odwiedziła ...zazdroszczę
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
ewelina 13:53, 07 mar 2011


Dołączył: 07 lut 2011
Posty: 101
No można zazdrościć i wizyty szefowej i całkiem fajnego Garden
____________________
Pozdrawiam Ewelina
monteverde 13:58, 07 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to Cię Michael, kopnął zaszczyt, sama szefowa w Twoich progach, chyba blisko mieszkacie, nie to co my na północy(
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Michael 14:18, 07 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Witajcie kochani... :
Martek, Ewelino, monteverdr
Powiem szczerze, że gościć taką osobę w swoim ogrodzie to rzeczywiście zaszczyt . A odległość między nami to jak Sebek na forum określił "rzut doniczką"
Danuta jest przesympatyczną kobietą, w dodatku ekspertem w dziedzinie ogrodów pochodziliśmy, porozmawialiśmy o niektórych zmianach w moim ogrodzie. Z pewnością wyjdzie to "Gardenowi" na lepsze .


____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies