Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 12:02, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
paniprzyroda napisał(a)
Witam kolejną sympatyczną zieloną. Boa zazdraszczam, bo ja nadal jedna a płeć męska w liczbie 3, a najczęściej 4. No i też z łódzkiego. Będę zaglądać, pozdrawiam.

Nie ma sprawy Mariolko, jak byś była w potrzebie i nie dawała rady ze swoim męskim towarzystwem to mogę boa pożyczyć – ona jest baaaaardzo pomocna w negocjacjach….
Cieszę się, że Ty też z łódzkiego, musimy koniecznie się spotkać…. A w których rejonach są te dwa Twoje królestwa…..
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 12:03, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Gardenarium napisał(a)
Link do spotkań

http://www.ogrodowisko.pl/forum/31-spotkania

Pierwsze spotkanie na pewno będzie u Szmitów Pewnie w maju albo nawet w kwietniu

Maleństwo mi zaimponowało


Dziękuję Danusiu za link. Zaraz zrobię sobie kubeczek dobrej angielskiej herbatki, bo zapowiada się dłuższa lektura…..
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 12:08, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Maleństwo mi zaimponowało


Danusiu nasz jakiś sprawdzony patent na cięcie „maleństwa”…..
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 12:13, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
luiza_jakubowska napisał(a)
To i ja się przywitam. Spotkanie ogrodowiskowe pewnie w czerwcu. Możesz obejrzeć nasze spotkania na forum. Zapraszamy!

Witam sąsiadkę i dziękuję za odwiedziny. Nie wiedziałam, że aż tyle osób na forum z łódzkiego. Wiem, że jeszcze Popcarol, Margola, Margarete i Anita1978 należą do ekipy….. A tu proszę – Pani Przyroda, Krys i jeszcze Ty. Muszę się przebiec po wątkach może jeszcze kogoś znajdę. A relację ze spotkania sierpniowego widziałam u Karoli – też tak chcę…….
Luiza może czas założyć swój wątek, ja się aktywowałam to i Ty spróbuj… Pozdrawiam, będę niecierpliwie czekała.....
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 13:10, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919

Bede ale wieczorkiem tak koło ósmej, chętnie pogadam .


Wieczorem ja nie mogę, bo dziś teściu ma 70-tkę - mus iść.....
Ale teraz zostawię wiadomość u Ciebie w wątku.....Pozdrawiam Nikita
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Kasik 13:13, 04 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Nikita napisał(a)

Witam, witam nową sąsiadkę, zaraz wpadnę to Ciebie obejrzeć ogród.
A studzienka też mi się podoba – mała rzecz a cieszy…..Kupowałam ją jakieś 3 lata temu, ale jakby ci bardzo zależało to mogę poszukać namiarów, bo oni chyba mają też sklep internetowy


Ja też chce namiar na tę studzienkę.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Nikita 13:56, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasik napisał(a)


Ja też chce namiar na tę studzienkę.

W wolnej chwili poszukam, ale to już jutro, bo dziś do fryzjera czas lecieć.....
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
polinka 14:52, 04 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Nikita zajrzałam do Ciebie bo zainteresował mnie tytuł wątku. I się nie zawiodłam Smaragdy śliczne, gęste, dorodne. Marzę już o takich dużych u siebie Mówisz, że sadziłaś je 4 lata temu?!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
jotka 15:52, 04 sty 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witaj Nikito I ja zerknęłam na Twój nowy wątek - taki energetyczny, pewnie jak jego właścicielka Doczytałam, że i do Szczecina zawitasz. Chętnie zaproszę na kawę następnym razem, bo teraz poumawiali się ze mną lekarze, a im się nie odmawia

Ogródek pięknie prezentuje się na zdjęciach, będę czekała na następne
pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Moniika 15:57, 04 sty 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
I ja witam, śliczny ten " szmaragdowy" będę zadlądać pozdrawiam ps ( bukszpan niesamowity)
Monika
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies