Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Bogdzia 16:43, 04 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nikita napisał(a)


Wieczorem ja nie mogę, bo dziś teściu ma 70-tkę - mus iść.....
Ale teraz zostawię wiadomość u Ciebie w wątku.....Pozdrawiam Nikita


Nie ma sprawy wiadomo rodzina najważniejsza.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 18:52, 04 sty 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zajrzałam, poczytałam,
uśmiechnęłam się szeroko,
na iglakach zawiesiłam oko,
wężowa skórka nie dla mnie,
od dziecka mam uprzedzenie.
Ale miłości do niej nie neguję,
wszak o gustach się nie dyskutuje.
O lekturę mego wątku zahaczyłaś,
i tym mnie rozweseliłaś,
bo ogrodów pięknych u nas moc,
a mój do nich to dzień i noc,
Zmiany u Ciebie już zaplanowane
i przez szefową nadzorowane.
Będzie się działo,nie ma dwóch zdań!
Tym bardziej, że wkoło masz
dużo naszych Panów i Pań!

Wszystkiego udanego w Nowym Roku!



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Margarete 22:21, 04 sty 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Nikita, widze że Pabianice górą
Miło mi ze przybyła jeszcze jedna Ogrodowisko-fanka z naszych okolic.
Ogród masz fajny, juz taki dojrzały, drobne korekty i uzupełnienia a bedziesz cieszyc sie jego uroda nieustająco, juz z reszta widze że szefowa podsunęła ci rozwiązania.

Bukszpan imponujący, szmaragdy też i to wcwle nie jest zły pomysła aby zrobic z nich ekran zasłaniający widok na posiadłosc sąsiadów.

Podsyłam ci linki do naszych tegorocznych spotkań, to bedziesz miała okazje poznac nas osobiście, tzn. mnie Bogdzie, Pania Przyrode czyli Mariolke, Kasie-Luize Jakubowska, Anite, Miejską Ogrodniczkę Margolke i Popcarol-Karolinę

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3632-pabianice-i-okolice

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3632-pabianice-i-okolice

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3017-spotkanie-u-tracza


Bardzo , bardzo zapraszamy cie do aktywności w kwestii spotkań ogrodowiskowych, wizyt u nas. Pewnie do mojego ogrodu miałabyś najbliżej, a ty w jakiej części miasta masz ten swój Szmaragdowy zakątek ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:22, 04 sty 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zapomniałam zaznaczyc sobie twój watek do powiadomień, więc zagladam raz jeszcze i zaznaczam.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 22:29, 04 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Ja co prawda nie z okolic Łodzi ale wpadam się przywitać Pierwszy wpis mnie ubawił bardzo Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
wojtas2101 23:22, 04 sty 2014


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Witaj Nikita
Wpadam z rewizytą i czekam na dalsze zdjęcia ogrodu i host.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Borbetka 10:50, 05 sty 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nie gadaj tyle - dobry tekst Danusi, bezpośredni .
Witaj kolejna maniaczko niesiedzenia w ogrodzie. U mnie ławki i huśtawki w ogrodzie niepotrzebne również. Praktycznie nie siadam wcale.
Po tylu pięknych słowach w moim wątku jak mam konkurować? Bardzo Ci dziękuję za to, co napisałaś. Szczególnie dziś, gdy nie jestem w nastroju najlepszym mimo życzeń serdecznych od wielu, niestety nie sprawdza to się. Ale co tam. Byle do wiosny.
Pięknie dbasz o swoje rośliny, a najważniejsza jest właśnie pielęgnacja. Zestawiania można nauczyć się tu, bo to skarbnica pomysłów i ludzi życzliwych do pomocy. Mój ogród bardzo się zmienił, a jestem trochę na forum. Trochę zazdroszczę tym, który mogą od początku nie popełniać błędów.
Zaznaczam wątek i będę Cię odwiedzać. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
____________________
borówcowy wizytowka
monitka 11:24, 05 sty 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witaj Nikita, wpadłam przywitać się z kolejną Ogrodowiczanką i powiem ci że z tym wypoczywaniem w ogrodzie to możemy sobie łapki podać Ostatnio dumałam żeby zrobić gdzieś u siebie taki zakątek gdzie wstawiłabym leżaczek ale jak się zastanowiłam to stwierdziłam że pewnie i tak nigdy bym na nim nie poleżała
Szmaragdowy zakątek bardzo ładnie urządziłaś, szczególnie zachwyciły mnie rododendorny. Mają śliczne zdrowe listki. Pamiętasz może jakie to odmiany?
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Ania_ogrodni... 12:42, 05 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Wpadam z rewizytą u Ciebie już pięknie. Mam nadzieję, że i u mnie będzie... Na tą chwilę czytam, czytam, ale jeszcze nic nie zaplanowałam. Troszkę jeszcze czasu jest, więc coś się wymyśli. Pod koniec stycznia otwieram własną produkcję roślinek z nasion. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale frajda duża. Pozdrowienia od całej mojej ekipy
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
jagoda99 19:35, 05 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do Siego Roku
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies