Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu będzie moje zaciszne zalesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu będzie moje zaciszne zalesie

EWIKN 09:01, 28 kwi 2014

Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 8
Witam, czy mogłabym prosić o zdjęcie ogrodzenia z przodu ? i jaki profil był wykorzystany do ogrodzenia. Bardzo nam sie spodobało i chcieliśmy też takie sobie zafundować. dziękuję
DoDa 10:12, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 sty 2014
Posty: 37
No proszę Cię, ja tu swój przedogródek pokazuję, a Ty o płocie

voila


____________________
Dorota - Tu będzie moje zaciszne zalesie
EWIKN 10:58, 28 kwi 2014

Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 8
hah, wybacz, oglądałam, oglądałam, wszystko pięknie - ale urzekło mnie ogrodzenie, w moich stronach nie spotkałam się z takim nigdzie a poza tym obserwuję twoje poczynania, bo ja tez jestem "szczęśliwą" posiadaczką 2 skarp na które kompletnie nie mam pomysłu, póki co.
DoDa 11:10, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 sty 2014
Posty: 37
No w naszych stronach też takiego nie widziałam. Wczoraj jak podlewałam pod wieczór swoje krzaczki, to idzie ulicą grupka ludzi i słyszę 'podoba wam się to ogrodzenie? bo mnie w ogóle, koszmarne jest' po czym nastała cisza, bo towarzystwo się zorientowało, że stoję tuż za płotem
Także wiesz, prześpij się z tym pomysłem parę razy

Co do skarpy to właśnie się zastanawiam, czy na szczycie tej wielkiej nie zrobić po całej szerokości sadu... hmmm... parę drzewek już tam rośnie od jesieni, wkopanych gdzie bądź bez pomysłu, ale może to jest pomysł właśnie.
Też muszę się z tym przespać
____________________
Dorota - Tu będzie moje zaciszne zalesie
EWIKN 12:33, 28 kwi 2014

Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 8
hah, niexle, alić to, co inni myśla, to jest dwój ogród i nic nikomu do tego-mnie się podoba, mojemu mężowi też, poza tym wydaje mi się, że dużo szybciej można go zrobić bo odpadają jakies murowane słuopki itd, no i chyba prostsze w utrzymaniu czystości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies