Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 14:42, 12 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Magleska napisał(a)
jaki piękny spektakl prześlicznie wszędzie -.....nacieszyłam oczy

ja dziś niestety nic w ogrodzie nie zrobiłam a tyle miałam w planie ….niestety wizyta u dentysty zmieniła moje plany ….
trudno -może w przyszłym tygodniu zajmę się moimi donicami i ogrodem

Miłego wieczoru


Temat dentysty przerabiałem na przedwiośniu, kiepskie mam zęby pomimo dbania o nie, taki urok powiedziała mi Pani doktor.

Ja naprawdę nie wiem czym Ty się jeszcze chcesz zajmować w sowim ogrodzie ? Wycacane masz tam tak po tych zmianach że do niczego przyczepić się nie można. Niespokojny duch z Ciebie ogrodowy

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 14:52, 12 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Doranma napisał(a)


Cudownie ten zawijas ścieżkowy wygląda


U mnie same zawijaski w ogrodzie, linii prostych mam bardzo mało, chyba tylko w warzywniku proste są chodniki trawiaste. Wiele zmian wprowadziłem na przestrzeni lat ale krętych linii rabat trzymam się do dzisiaj.





Strasznie się wszyscy spieszycie z tymi pomidorami i ogórkami do gruntu - u mnie zawsze po 15-tym. Tylko że na południu cieplej ...

Przemku, wszystkie zdjęcia, ujęcia są piękne, nie mogę chwalić każdego z osobna


Też zazwyczaj czekałem do zimnej Zośki ale myślę że już nie ma co czekać, u mnie zapowiadają dodatnie temperatury choć zawsze ryzyko istnieje.

Dziękuję za komplementy
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 14:59, 12 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
asiak napisał(a)
Cudowne obrazki, ale to wszyscy wiedzą U Ciebie zawsze cudownie
Ja kupiłam pelargonie w kolorze, jak Ty miałeś w zeszłym roku, całe różowe
Twoje tegoroczne też śliczne, taki ciemny łosoś


Najbardziej w ubiegłym roku podobały mi się bladoróżowe pelargonie z ciemnym oczkiem. W tym też chciałbym ich mieć sporo w donicach, z zakupami muszę jeszcze trochę poczekać, najpiękniejsze pelargonie zawsze kupuję na targu.
Ciemny łosoś powiadasz Hmm … to jeszcze nie to, one mają coś z dojrzałej moreli
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:07, 12 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nowa12 napisał(a)
Ale ty masz pięknie. Te wszystkie donice i ich zawartość. Wszystko takie dopieszczone w najdrobniejszym szczególe i tyle gustownych dodatków ogrodowych.


Przedstawiam moją nową muzę ...



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 15:57, 12 maj 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)


Przedstawiam moją nową muzę ...





Zdjęcie z dziubkiem cmokam tego już nie zgapię
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Wendy79 16:45, 12 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
U mnie wszystkie warzywa już wysiane, część pomidorów, tych pod chmurkę też już posadzona, bo męczyły się już w doniczkach ( a teraz męczą się w zimnie i deszczu ). Widziałam w piątek, że ogórki śremskie już wschodzą. Co będzie, to będzie.

Twój trawnik i kanciki niezmiennie mnie zachwycają. Wciąż się też zastanawiam, jak można mieć tak wypieszczony ogród, może przyjdzie to z czasem i doświadczeniem? Na razie szarpię się z rabatą białą i nie wiem ile jeszcze roślin na nią potrzebuję.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
TeresaSz 18:16, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
To ja jeszcze dopytam o ten domek gospodarczy. Jest w nim okno, czy donice są doświetlone światłem dziennym, czy zupełna ciemnia?
____________________
Ogród ze skarpą
Gardener27 18:39, 12 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Asia Fotka na losia Buziaki ślę imprezowiczko

Agnieszka Ty jesteś szybciutka z sadzeniem i sianiem w warzywnym, ja zawsze z wrażliwymi czekałem do 15 maja ale w tym roku machnąłem ręką na zasady.

W dojrzałym ogrodzie rabaty nie wymagają tyle uwagi co w młodym, czas można poświęcić na dopieszczanie innych tematów ogrodowych.

Teresa Tak są w nim okna ale do uprawy cebulowych w donicach światło nie jest potrzebne. Kły tulipanów wychodzą na przełomie marca/kwietnia i praktycznie od razu pojemniki wynoszone są na zewnątrz by się hartowały.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
deszczowymaj 18:53, 12 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Przemek i co ja mam napisać ..Masz Przepięknościowocudaśnie Wszystko mi się podoba,wypieszczony masz ten ogród na maksa Donice i dodatki bajeczne

Dama słitaśna
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Doranma 20:29, 12 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Szklanka i butelka w pięknym kolorze - w sam raz na lato, taki złudzenie chłodu wprowadza
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies