Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

galgAsia 20:38, 25 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Piękne podsumowanie sezonu, piękny ogród A oprócz tego - piękny zegar słoneczny, właśnie zostałam właścicielką jednego
Postaram się być na bieżąco w nowym sezonie.
Spokojnych, szczęśliwych Świąt
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 20:45, 25 gru 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witam serdecznie ,

Bardzo dziwne że wcześniej tu nie trafiłam .
Bardzo mi się u Ciebie podoba.
Niestety nie przeczytałam wszystkich postów
I nke obejrzałam wszystkich fotek
Ale to co widzialam zrobiło na mnie duże
Wrażenie.
Oczywiście dokończę niebawem,
Pozdrawiam serdecznie .
Wesołych świąt
____________________
Ania Spelnione marzenie
AsiaK_Z 20:57, 25 gru 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Noooo, teraz już mogę coś wtrącić tyle godzin czekania

Przemku, kawał niesamowitej pracy, czasu, doświadczenia i smaku... piękno w każdym zakątku, na każdym metrze ogrodu. Dodatki idealnie dopasowane do roślin, uzupełniają się wzajemnie, i stanowią przysłowiową kropkę nad "i" Gratuluję, całość powala na kolana

Iiiiiiii nie byłabym sobą..... kiedyś te autokary z Ogrodniczkami na pokładzie zaparkują przed Twoim domem i zobaczysz.... będzie się działo

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Wendy79 21:15, 25 gru 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Jako wierna fanka, dotrwałam do końca tej pięknej, ogrodowej opowieści Oczy nacieszyłam, zanotowałam sobie kilka pytań m.in. o to, jak się dochować takiego selera, bo ciągle mi to nie wychodzi i uznaję to za działanie jakiejś czarnej magii , w jakim celu paliki do pomidorów są pomalowane na czarno, o innych nie wspomnę, bo język mi się plącze po dawce grzanego wina, zaserwowanego mi przez Szanownego Małżonka Wspomnę tylko, że według Twojej teorii, sezon zakończyłam dzisiaj, bo posadziłam do donic tulipany
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności nie tylko ogrodniczej w nadchodzącym nowym sezonie
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Kokesz 21:33, 25 gru 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Ja też czekałam do końca
Nie ja jedna jak widzę ale wytrwałam
PRZEPIĘKNIE
Nawet nie wiem co powiedzieć, brak mi słów, żeby opisać Twój ogród, ale wiem jedno, że widać w nim i miłość i serce do roślin...i ustawiam się w kolejce do tego autokaru wycieczkowego po ile bilety?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Rumianka 22:41, 25 gru 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
A ja już się rozsiadłam na pierwszym siedzeniu tego autokaru i nikt mnie nie ruszy stad...grzecznie czekam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gardener27 23:48, 25 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Tak sobie kuknąłem przed snem czy ktoś zostawił po sobie jakiś ślad na te moje dzisiejsze wypociny i przemyślenia a tu tyle gości Witam stałych gości, nowych i tych co ostatnio tacy milczący

He he he ... nic nie wiem o autobusie, musicie szczegóły uzgadniać z Asią bo chyba ona organizuje wycieczkę do mnie a uwierzcie mi, ona imprezy organizuje zawodowo i z wielkim rozmachem.

Dobra, biorę się za odpisywanie bo jutro mam gości i czasu nie będzie.

Jak za dawnych lat, posiadówka nocna na forum. Pamiętacie ? ... Boże ale tu się działo w tym wątku

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:54, 25 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Prawdziwie Świąteczna uczta dla oczu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardener27 23:54, 25 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Rumianka napisał(a)
Przemo...zaczarowałeś mnie tymi przecudnymi fotkami, już tyle razy zostawiałam słowa wielkiego uznania i zrobię to kolejny raz...Masz cudnie, tak czyściutko, gustownie i bogato...tak trzymaj! Życzę udanego następnego sezonu ogrodniczego i dużo zdrowia...


Pięć godzin poświęciłem dziś na podsumowanie mijającego sezonu ogrodowego. Przejrzałem setki folderów i jeszcze więcej zdjęć i nawet ani jednej tysięcznej nie pokazałem i słów już pod koniec brakowało ale dla takich pochwał warto, doceniam bardzo Twoją opinię i serdecznie dziękuję że zawsze jesteś.
Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 00:00, 26 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
galgAsia napisał(a)
Piękne podsumowanie sezonu, piękny ogród A oprócz tego - piękny zegar słoneczny, właśnie zostałam właścicielką jednego
Postaram się być na bieżąco w nowym sezonie.
Spokojnych, szczęśliwych Świąt


Witaj Asiu. Od dawna chodziło mi po głowie takie podsumowanie, zarys jakiś był ale w praktyce to nie lekki kawałek chleba. Mam nadzieję że nie zawiodłem i przybliżyłem Ci mój ogród.

Zegar słoneczny mam od tego roku, myślałem że będzie większy, ech ... tak to jest z tymi zamówieniami. Docelowo miał mieć inne zastosowanie, obecnie pojawia się jako dodatek na stołach ogrodowych.

Pozdrawiam i wesołych

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies