Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 00:07, 26 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ania111 napisał(a)
Witam serdecznie ,

Bardzo dziwne że wcześniej tu nie trafiłam .
Bardzo mi się u Ciebie podoba.
Niestety nie przeczytałam wszystkich postów
I nke obejrzałam wszystkich fotek
Ale to co widzialam zrobiło na mnie duże
Wrażenie.
Oczywiście dokończę niebawem,
Pozdrawiam serdecznie .
Wesołych świąt


Witaj Aniu.

Nie w sposób ogarnąć całego forum, jest tu tak wiele ogrodów że sam mam problem z odwiedzaniem nawet tych zaprzyjaźnionych a gdzie reszta ?
Widzę że jesteś z nami od niedawna ale prężnie działasz. Muszę jakiś wieczór poświęcić na lekturę u Ciebie.
Odpozdrawiam i życzę udanego świętowania
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 00:15, 26 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
AsiaK_Z napisał(a)
Noooo, teraz już mogę coś wtrącić tyle godzin czekania

Przemku, kawał niesamowitej pracy, czasu, doświadczenia i smaku... piękno w każdym zakątku, na każdym metrze ogrodu. Dodatki idealnie dopasowane do roślin, uzupełniają się wzajemnie, i stanowią przysłowiową kropkę nad "i" Gratuluję, całość powala na kolana

Iiiiiiii nie byłabym sobą..... kiedyś te autokary z Ogrodniczkami na pokładzie zaparkują przed Twoim domem i zobaczysz.... będzie się działo



Asiu ... że Ty jeszcze mnie tolerujesz po tych wszystkich latach ? W głowę zachodzę jak to możliwe
I jeszcze potrafisz pochwalić ... padłem na kolana i biję pokłony Zostaliśmy jak te dinozaury ... święta dwójka z nieświętej trójcy

Podjazd muszę powiększyć na te autokary i parkingowego zatrudnić
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 00:27, 26 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Wendy79 napisał(a)
Jako wierna fanka, dotrwałam do końca tej pięknej, ogrodowej opowieści Oczy nacieszyłam, zanotowałam sobie kilka pytań m.in. o to, jak się dochować takiego selera, bo ciągle mi to nie wychodzi i uznaję to za działanie jakiejś czarnej magii , w jakim celu paliki do pomidorów są pomalowane na czarno, o innych nie wspomnę, bo język mi się plącze po dawce grzanego wina, zaserwowanego mi przez Szanownego Małżonka Wspomnę tylko, że według Twojej teorii, sezon zakończyłam dzisiaj, bo posadziłam do donic tulipany
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności nie tylko ogrodniczej w nadchodzącym nowym sezonie


Witaj zgubo Tak się z Maćkiem bawicie w święta, grzaniec i wypociny Przemka w necie
Rózgę masz ode mnie zaległą za to że nie prowadzisz swojego wątku. Teraz długie wieczory, weź się zmobilizuj. Bardzo lubiłem czytać Twoje przemyślenia a jeszcze bardziej oglądać zdjęcia.
Por i seler lubą papu i dużo wody. W tym roku rosły na przekompostowanym oborniku od sąsiadki, H2O też nie żałowałem ... w życiu takich potworów nie miałem.
Paliki do pomidorów miały być całe pomalowane ale zabrakło czasu na drugą część ot cały sekret
Sadziłaś tulipany do donic ? Brawo Ty Jak raz spróbujesz i wiosna zobaczysz efekt ... już po Tobie
Ja w tym roku trochę wcześniej posadziłem cebulowe, na początku grudnia zima się u mnie zrobiła, trochę obleciał mnie cykor.

Buziaki dla Ciebie i oczekuję poprawy
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 00:33, 26 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Kokesz napisał(a)
Ja też czekałam do końca
Nie ja jedna jak widzę ale wytrwałam
PRZEPIĘKNIE
Nawet nie wiem co powiedzieć, brak mi słów, żeby opisać Twój ogród, ale wiem jedno, że widać w nim i miłość i serce do roślin...i ustawiam się w kolejce do tego autokaru wycieczkowego po ile bilety?


Renia, barwo dla Ciebie i dla mnie bo to był normalnie maraton.

Pierwszy raz robiłem takie podsumowanie ale widzę że zostało dobrze przyjęte więc pewnie stanie się to tradycją.

Dziękuję za słowa uznania dziś moje ego ogrodnika urosło pod sufit

Znając mnie to pewnie każdy uczestnik wycieczki dostałby jakiś pakiet roślin na pamiątkę, biletów nie przewiduję.


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 00:40, 26 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
sylwia_slomczewska napisał(a)
Prawdziwie Świąteczna uczta dla oczu


Tak mnie dziś Sylwia naszło, miałem czas jak nigdy. Sezon trzeba zaczynać i kończyć z przytupem

Ogród zostaje oficjalnie zamknięty, do rychłej wiosny.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Kasiolaaa 07:18, 26 gru 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Witaj Przemku jestem i ja nieustannie podziwiajac cie i Twoj prześliczny ogród przeglad roku uwazam za udany ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
inka74 10:22, 26 gru 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Piękne podsumowanie sezonu. Z przyjemnością oglądam widoki i czytam przemyślenia. Balsam na duszę spragnioną koloru wśród szarości i deszczu panujących za oknem.
Też bym się wprosiła do tego autobusu wycieczkowego coby na żywo obejrzeć
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
nicol21 11:00, 26 gru 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Piękna wycieczka po cudnym ogrodzie Przemku! Z wielką przyjemnością ogląda się taką dawkę rocznego przekroju ogrodu. A i do tego zdjęcia też robisz bardzo ładne.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
pawel_snopek 12:10, 26 gru 2019


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Wszystko masz fajnie zrobione dekoracje też są fajne Tylko rodzi się pytanie kiedy Ty to wszystko ogarniasz bo mi ciągle brakuje czasu. Pozdrawiam Świątecznie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Mary 12:31, 26 gru 2019


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Piękne podsumowanie, Przemku. Cudnie u Ciebie. Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies