Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Juzia 14:17, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Mgduska napisał(a)


Juźka, miały być same trawy, na własne oczy widziałam!




Trawy to będą w tym następnym.
A mój ostatni, wymarzony, osobisty.... to jeszcze długa droga
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Dominika11 14:22, 29 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Gardener27 napisał(a)


Nie mam pojęcia, pewne rzeczy po prostu się udają, czasem Pietruszka rośnie jak szalona.

pieknie to wygląda
dobrze, że chociaz Tobie się udało
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Anda 15:27, 29 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Pieknie, bosko i cudownie, zarowno w warzywniku jak i w czesci ozdobnej
Ciekawy patent na dalie.
Szubienice mam rowniez, na pomidory i ogorki Jak wysoka jest Twoja szubienica?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Doranma 15:56, 29 cze 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Jeśli chcę obejrzeć wzorcowy warzywnik, to zaglądam do Ciebie. W tym roku jest jeszcze piękniejszy, ciekawszy To już prawdziwy ogród warzywny, obejrzę go jeszcze nie raz Bo mi się takich warzyw nie udaje wyhodować, niestety, Dziękuję!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Marzenaka 11:39, 05 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Ogród cudowny! Co jakiś czas zaglądam i podziwiam, jest jak w bajce! Ogrom pracy ale efekt powalający. U mnie ani pietruszka ani koperek nie wyrosły. Stałam się za to posiadaczką jednego póki co rojnika, córka sobie wybrała w ogrodniczym, więc chyba zacznę przygodę z nimi
____________________
Ogród Marzeny
Gardener27 18:16, 19 lip 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
beta napisał(a)
Przemek, ale ty masz wymuskany ten warzywnik. Powiem Ci ze ciężka praca się opłaca. Jest bosko!!!


Dziękuję Ta część ogrodu bardzo szybko się zmienia. Warzyw ubywa a bylin jakby coraz więcej.

Znalazłem w końcu czas na ciecie bukszpanów, topiary to punkt obowiązkowy na rabatach.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:16, 19 lip 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja to się bardziej boję czy jak będzie wiało, albo po deszczu to nie podetnie gałązek na tej siatce.....zobaczymy, też muszę cos wymyślić i nawet jakiś pomysł mam


Sylwia póki co jest ok. , ta siatka jest dość elastyczna więc lepszy luz niż sztywne upięcie podczas nawałnicy lub ulewy.

Dalie prawie już wszystkie obsypały się kwiatami, codziennie się nimi zachwycam.



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:16, 19 lip 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:16, 19 lip 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia napisał(a)
Ty nie masz części warzywnej i części ozdobnej.... ty masz cały ogród ozdobny!!!

Chcę taki warzywnik w przyszłości.
Jak kupię działkę to mi zaprojektujesz????



Kochana u mnie wszystko metodą prób i błędów, zanim bym do tego u Ciebie doszedł to byś mnie już 20 razy przepędziła

Jesteś bohaterem swojego ogrodu wiec dasz i radę w warzywniku.

Pomarańczowy przejął kontrolę w tym tygodniu, jest go od groma a to nie jest mój ulubiony kolor, czuję że bukietów będzie moc



Taka słodka mordka przychodzi do mnie od sąsiadów ... pasuje to kwiatków kolorystycznie




____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:22, 19 lip 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
anabuko1 napisał(a)

Dalie masz w rządkach ??


Tak Aniu, wszystkie posadzone w rządkach. Podpierają się o siebie i na siatce, nie konkurują z innymi roślinami, to poletko przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla dalii.




____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies