Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chatka Baby Jagi

Pokaż wątki Pokaż posty

Chatka Baby Jagi

AgnieszkaW 15:51, 29 sty 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bardzo klimatyczne, uocze miejsce. Fotki robisz śliczne. Teraz będę tu zaglądać i obserwować, co też dzieje się w Chatce Baby Jagi. Pozdrawiam z Jurajskiego
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Alisonek 16:59, 29 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Witaj wśród ogrodomaniaków
Ale świetna historia tutaj powstaje, nie zazdroszczę pracę jaką musieliście zrobić, ale to wszystko jest Wasze i dla Waszego dobra, potem na lata będziecie się tym cieszyć i wspominać rud włożonej pracy
Ogród tez się dobrze prezentuje, jeśli nawet podupadł, to tutaj powstanie na nowo i będzie jeszcze piękniejszy niż w tym dniu kiedy go 1 raz zobaczyłaś i się w nim zakochałaś
Pozdrawiam, zaznaczam do obserwacji, bo historia mnie zaciekawiła,i jest fajnie pokazana
Buźka
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Tarnina 17:10, 29 sty 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Agnieszka: właśnei wróciłam od ciebie, no imponująco i kolorowo i te widoki...

Alisonek Miło, że u mnie gościsz... i muszę powiedzieć, ze czasem jest gorzej przerabiać i naprawiać niż tworzyć od nowa... żeby coś posadzić musisz wysadzić dwie inne rzeczy, a potem znaleźć im właściwe miejsce, a żeby znaleźć im właściwe miejsce trzeba nie rzadko przerobić jeszcze jedną lub dwie inne rabaty i tak w kółko... na pewno wszyscy to znacie... Ale tak... Satysfakcja niesamowita...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Alisonek 17:14, 29 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
A o nasze zadowolenie w głównej mierze tu chodzi Bo jak właściciel zadowolony to już 3/4 sukcesu. Trzymam kciuki za wszystko. A na forum znajdziesz osoby które zaadoptują Twoje roślinki jeśli Ci miejsca zabraknie
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Kondzio 17:49, 29 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Tarnina napisał(a)
Agnieszka: właśnei wróciłam od ciebie, no imponująco i kolorowo i te widoki...

Alisonek Miło, że u mnie gościsz... i muszę powiedzieć, ze czasem jest gorzej przerabiać i naprawiać niż tworzyć od nowa... żeby coś posadzić musisz wysadzić dwie inne rzeczy, a potem znaleźć im właściwe miejsce, a żeby znaleźć im właściwe miejsce trzeba nie rzadko przerobić jeszcze jedną lub dwie inne rabaty i tak w kółko... na pewno wszyscy to znacie... Ale tak... Satysfakcja niesamowita...
peszesz tak jak bym to ja robił bo raz przerabiamy własne błędy hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Tarnina 17:57, 29 sty 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
O tak, bardzo często... Ogród nigdy nie jest skończony.... i to jest w nim piękne, a błędy zawsze można poprawić, a to za gęsto a to nie w tym miejscu, albo nie ten kolor, albo coś zdycha (to jest najgorsze), albo za bardzo zarasta...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Kondzio 18:01, 29 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Tarnina napisał(a)
O tak, bardzo często... Ogród nigdy nie jest skończony.... i to jest w nim piękne, a błędy zawsze można poprawić, a to za gęsto a to nie w tym miejscu, albo nie ten kolor, albo coś zdycha (to jest najgorsze), albo za bardzo zarasta...
wlasnie albo jak ja kupowałem po jednej dwie sztuki i zrobił sie misz masz i właśnie tak robie jak ty i zajmuje mi to o wiele więcej czasu
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Pszczelarnia 18:15, 29 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzień Dobry, takie początki pionierskie. Historia zajmująca.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tarnina 18:26, 29 sty 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Jeszcze trzy zdjęcia z przykrywki domu i bajzel jaki powstał przy remoncie.... mimo ciągłego sprzątania...

( 25.09.2010 )





Przed domkiem rosną dwa Świerki kłujące (też coś chorują teraz), Jodła pospolita, Jodła kalifornijska..... Jodły rosną przepięnie, tylko nie przemyślanie posadzone przez poprzednich właścicieli i zasłaniają całe słońce, przez co w domku mamy mrok.... Ale nie dam ich usunąć, bo są cudne.... No i sosna której już nie ma, sama wypadła... A ta kula duża ciemna to cis... Bordowe, berberys....

Bajzelek już przy sprzątaniu...



____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Kondzio 18:27, 29 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ślicznie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies