Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Ewik 21:17, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Korzystając z chwil słońca jakie pojawiły sie w weekend pstryknełam troche fotek .nieststey pogoda nadal nie rozpieszcza i zdecydowanie wiecej leje niz słońce świeci , teraz też .
Jeżówki poległy w tym roku , pojedyncze kwiaty , wiekszość zgniła , mnóstwo roslin zeżertych przez ślimaki , tak liczyłam na powtórkę dzwonków ale na białych pozostały same badylki . Róże o dziwo powtarzają , niektóre obsypane pąkami, ale czy zdażą ? Trawnik miejscami chlupota pod butami .





____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Kasya 21:19, 09 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
jestemw szoku ile ty masz jeszcze pieknie kwitnacych roz
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ewik 21:25, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
iwonadm napisał(a)
A czego się pozbyłaś ? Ja usunęłam na razie 2 wielkokwiatowe chopin i flamingo 3 rabatowe czerwone lavaglut.Zamówiłam chyba tylko 5 szt.


Iwona w sumie wykopałam ok 30 róż , i tak pozostało ok 80 szt. Głównie wydałam wielkoludy , z pnących zostawiłam 2 , którę i tak prowadzę bardziej jak krzaczaste -Giardinę i Gertrude, która mimo, ze w połowie została połamana przez wichurę , ja wyciełam jej troche pędów to i tak wypuściła sporo nowych . kłuje okropnie , wszelakie robaszki ją uwielbiają ale kwitnie i pachnie cudnie .
Wydałam też kilka których miałam po kilka takich samych , nie pasujące mi kolorem , wzorem itp .


____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:30, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Madzenka napisał(a)
Załapałam się na piękne zdjęcia! Widzę ze róże masz zdrowiutkie? U mnie wszystkie łyse....

Pluszaki stałe podziwiam na Fb


Marzenka , dzieki . Generalnie nie jest tak żle jednak w tym roku pierwszy raz pochorowały sie na maxa ksieżne Alexandry i Leoś , który rośnie pod drzewem , tez na słońcu zdrowy , niestety ten rok nie nalezy do udanych , u mnie mączniaka złapały nawet tawuły i jeżówki.


____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
olga80 21:31, 09 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ewuś Ty wiesz,że ja uwielbiam Twoje rabaty jak dla mnie to tak masz busz na rabatach, róże pięknie kwitną.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewik 21:31, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Kasya napisał(a)
jestemw szoku ile ty masz jeszcze pieknie kwitnacych roz


sporo czeka jeszcze w blokach startowych , ale czy zdażą sie rozwinąć ?




____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:38, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
olga80 napisał(a)
Ewuś Ty wiesz,że ja uwielbiam Twoje rabaty jak dla mnie to tak masz busz na rabatach, róże pięknie kwitną.


Sęk w tym , że busz za duży sie zrobił , troche wczoraj próbowałam ogarnać i garściami wywalałam , az szkoda .chciałam troche pozmieniać , ale nawet nie myślę , bo nie mam gdzie , próbuje to co jest jakoś rozlużnić i ogarnać troche .

Granny nadal kwitnie, mimo, ze deszczu nie lubi , wiele pąków zagniło ale ma i tak całe mnówstwo





____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:59, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Kilka fotek z zeszłego tygodnia





Hans coraz ładniejszy
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 22:00, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Z serii Circus - ale jaki ?


____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
jolanka 22:00, 09 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ewa, łoł, tak kwitną?
Parasolki chyba im rozkładałaś albo suszylas suszarką
Jeszcze proszę bo moje to tylko pokazują pojedyncze kwiaty abym nie zapomniała gdzie co posadzilam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies