Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Ewik 22:11, 09 paź 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Jola, uwierz, wiaderkami zbierałam zgniłki . wiadomo, ze wybieramy to co wygląda lepiej niż gorzej



____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Kasia_CS 23:14, 09 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oglądam Twoje róże z rozdziawionymi ustami.... cudowne!!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 23:51, 09 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Czy Hans to Hans Gonewein?
Cudnie masz
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
iwonadm 05:20, 10 paź 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ale pieknie widac, że róże mają siłę i wigor
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
inka74 06:41, 10 paź 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Ciężki był rok dla roślin ogólnie. Dawno tak mokro nie było. Ja w końcu doceniłam część moich podniesionych rabat i mieszanki ziemi z piaskiem pod roślinami. Woda w rabatach nie stoi. Ale na trawniku chlupocze pod butami.

U ciebie róże tak dorodne jakby deszczu się nie bały. Przecudnie kwitną. To się nazywa dojrzały ogród.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
asiak 07:22, 10 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu, śliczne różyczki U mnie też jeszcze pomimo deszczowej pogody, pięknie kwitną
____________________
AsiaDziałeczka Asi
makkasia 20:15, 10 paź 2017


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Ty kochasz róże a one Ciebie, u mnie kwitnący pikuś w porównaniu do Twoich
Czytam, że wywaliłaś sporo róż. Mnie to czeka bo busz się zrobił niesamowity.
Poczekam do następnego sezonu bo niewiadoma zima może zrobić porządki, wolałabym jednak aby to do mnie należało
Ewik jak zwykle podziwiam Twoje oko - cudne zdjęcia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
adkawi 11:28, 11 paź 2017


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Witaj. Przybyłam do Ciebie z wątku od iwonadm, podziwiać kwiaty które uwielbiam.Mam tylko różyczki okrywowe,ale chciałabym mieć tez inne odmiany.Podpowiedz mi Ewo czy są jakieś odmiany roż które lubią/rosną w cieniu, i czy jest sens sadzić je w takim miejscu.Mam taka długo rabatę pod płotem. Tam w zasadzie jest cały czas cień,ale mam również słoneczne miejsce na którym mam zamiar zrobić duża rabatę z różami.Pozdrawiam Cię ,dziękuję i cieszę się ze są osoby które dzielą się swoja pasją.
____________________
Adrianna
Ewik 22:32, 17 lis 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Witam wszystkich w ten listopadowy wieczór .U nas ogród jeszcze kolorowy , nie było mocnych przymrozków to jeszcze kwitnie to i owo .






____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 22:39, 17 lis 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dziewczyny dziekuje

Roż wydałam sporo bo busz okropny i w sumie to zbytnio tego nie widać , kilka przesadziłam , zobaczymy jaki bedzie efekt w przyszłym roku .

Tak , to ten Hans - w zeszłym roku specjalnie zamawiałam za granicą a tu proszę, teraz jest dostępny i u nas

Odnosnie róż w cieniu to zalezy jaki to cień, czy zupełnie ciemny , bez słońca, czy jednak troche jest np rano czy wieczorem ? ja mam sporo róż tak posadzonych i np angielki radzą sobie tam bardzo dobrze a nawet powiedziałabym , ze nawet lepiej niż na patelni gdzie szybko sie osypują , za to wiekszość niemek które mam reagują odwrotnie - są zdecydowanie światłolubne . jesli masz tam choc troche słońca to spróbuj.

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies