Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Anda 18:25, 11 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Piekny top rozany pokazalas Roze piekne ale fotki tez wspaniale. Cudownosci Juz chce lato
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zagajanka 09:48, 12 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Ewchen, zgadzam się z poprzedniczkami - Twój listopadowy ogród wygląda nam na całkiem letni Pewnie dlatego że wszyscy już strasznie tęsknimy za ciepełkiem. Ślicznie jest.

Ja tez porobiłam trochę roszad na jesieni, a kompozycję przy perukowcu to w zasadzie całkowicie zrewolucjonizowałam. Szkoda, ze przesadzane róże tak długo później dochodzą do siebie i trzeba sporo czekać na ponowny "efekt wow", no ale taki los ogrodnika - ciagła próba cierpliwości, czyż nie?
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Ewik 21:47, 15 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
mirkaka napisał(a)


Zgadzam się z Tereską
Co to za trawka tak fajnie dopełnia róże i jest b. delikatna


To molinia. W sezonie śliczna cały czas , niestety pierwsze śniegi powodują że się łamie.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:50, 15 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
abiko napisał(a)
Przepięknie kwitną ci róże.. i do tego cudne zdjęcia. Powiedz mi czy tniesz jakoś MUNSTEAD WOOD. Mam z nią mały kłopot, nie chce rosnąć za bardzo To znaczy ośnie, ale wypuszcza długie baty i strasznie u mnie choruje na plamistość.

Tak jak Gertruda.. która chyba mnie nie lubii pewnie będę musiała jej zmienić miejscówkę


Mniej więcej na 4 5 oczek , a jeśli slabo sie krzewi to można nawet trochę niżej. Gertruda u mnie jak szalona rośnie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 22:07, 15 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Kasia_CS napisał(a)
Oglądałam Twój top i nie dość, że piękne masz róże, to jeszcze super skomponowane z innymi roślinami - ciekawa jestem kilku z nich, muszę odszukać zdjęcia i Ciebie podpytać


Cieszę się że Ci sie u mnie podoba ☺myślę że to raczej ja mogę wiele podpatrzec u Ciebie ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 22:09, 15 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)
Piekny top rozany pokazalas Roze piekne ale fotki tez wspaniale. Cudownosci Juz chce lato


Anda dziękuję i buziaki przesyłam.za latem tęsknię zdecydowanie ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 22:18, 15 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zagajanka napisał(a)
Ewchen, zgadzam się z poprzedniczkami - Twój listopadowy ogród wygląda nam na całkiem letni Pewnie dlatego że wszyscy już strasznie tęsknimy za ciepełkiem. Ślicznie jest.

Ja tez porobiłam trochę roszad na jesieni, a kompozycję przy perukowcu to w zasadzie całkowicie zrewolucjonizowałam. Szkoda, ze przesadzane róże tak długo później dochodzą do siebie i trzeba sporo czekać na ponowny "efekt wow", no ale taki los ogrodnika - ciagła próba cierpliwości, czyż nie?


Fakt , nadal coś kwitnie i za to uwielbiam róże ☺
Z przesadzaniem to tak już jezt , że coś można poprawić, ulepszyć ,zmienić czy poprostu dana roślina nie radzi sobie w tym miejscu.na Róże te co przesadxilam za bardzo nie liczę w przyszłym sezonie , jednak mam nadzieję że zeszłoroczne już coś pokażą. Moja młoda herzogin w Tym sezonie wydała z 3 kwiatki i tyle widzieli ale wiem że potrafi zachwycić i mam taką nadzieję bo dałam ją przed domem na reprezentacyjnym miejscu

Teraz zastanawiam się co dać miedxy desdemone a olivie. Mam sporo miejsca po 2 rozach i pierwotnie miałam byliny dosadzic ale wiadomo .... myślałam żeby drugą desdemone dać ale może coś innego? Między nimi są szalwie i jarzmianka.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:51, 17 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wczorajszy poranek





____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:53, 17 gru 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
oraz portreciki




____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
iwonadm 19:33, 17 gru 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Baśniowo
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies