Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z mchu i paproci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z mchu i paproci

Mathildis 12:58, 14 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
dorota2 napisał(a)
witam ,wklejam fotki po rewolucjach i kilka kwitnących lasek konwaliowy


Zostanie taka wiata, czy jakąś bramę też planujecie?
Lasek konwaliowy będzie już za kilka dni przeuroczy... i ten zapach....
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 12:59, 14 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
dorota2 napisał(a)

a tak było w lecie


Bardzo oryginalna ta altanka.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
dorota2 08:15, 15 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
Paulina, dzięki za życzenia, Tobie również Zdrowych, wesołych Świąt zyczę,konwalie w rożnych miejscach ogrodu są i różnie wystartowały,
brama do garażu będzie ,a na drugie auto wiata

tak wygląda teraz to miejsce z góry, trawka już wschodzi, nowe rośliny
posadzone,[/img] kocham hortensje , hosty,i trawy więc nawtykałam je gdzie mogłam, za garażami od boku mały sadzik z pożeczkami agrestami malinami, pomiędzy wsadziłam poziomki, wszystko pięknie się już zieleni.
a to zdjęcię od zachodu, tu królują różaneczniki, funkie i paprocie

____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
dorota2 08:25, 15 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
i jeszcze więcej zdjęć to moje "żabowisko" czyli spa dla żab, w tym roku mocno przekopane bo zarosło niemiłosiernie paprotkami, lilakami,teraz trochę skalniaczków tam wsadziłam i malutki klonik palmowy, jest tam też dość dużo traw ozdobnych, niestety na razie mało widocznych
a tu rabata bylinowa,hortensja puszcza listki, w ogrodzie mam ich około 10 może więcej
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
megabasia 08:45, 15 kwi 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Spa dla żab Rewelacja. Jak wszystko zacznie rosnąć, będzie ślicznie. Tam pod drzewami z pierwszego zdjęcia coś sadziłaś?
Ja też się nie mogę doczekać, jak moje małe zmiany zaczną rosnąć. Na razie głupotę jednak zrobiłam, bo hortensję wsadziłam za wcześnie, i ją mróz pokonał. Już wypuszcza nowe, ale trochę jej zejdzie, zanim się pozbiera
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
paulina_wero... 10:28, 15 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Spa dla żab cudne, miejsce z rozanecznikami urokliwe do tego widoczek z góry i kwitnące drzewka no pięknie
____________________
Nieuporządkowana działeczka
dorota2 20:00, 15 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
megabasia napisał(a)
Spa dla żab Rewelacja. Jak wszystko zacznie rosnąć, będzie ślicznie. Tam pod drzewami z pierwszego zdjęcia coś sadziłaś?
Ja też się nie mogę doczekać, jak moje małe zmiany zaczną rosnąć. Na razie głupotę jednak zrobiłam, bo hortensję wsadziłam za wcześnie, i ją mróz pokonał. Już wypuszcza nowe, ale trochę jej zejdzie, zanim się pozbiera

tak sadziłam pod magnolią od krawężnika żurawki pomiędzy nimi stipę,runiankę hortensje bukietową i w tle cyprys,a dalej są paprocie, funkie dzisiaj dosadzałam, trudne miejsce bo bardzo zacienione
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
dorota2 20:04, 15 kwi 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
paulina_weron_niemiec napisał(a)
Spa dla żab cudne, miejsce z rozanecznikami urokliwe do tego widoczek z góry i kwitnące drzewka no pięknie

Paulinko ta plandeka czeka na męża, jak będziecie przejeżdżać to wpadnijcie, spa dla żab miało być tylko takim ciuradełkiem i zaczęłam go nawet zasypywać w tym roku, ale spotkało się to z ogólną krytyką moich domowników, którzy uwielbiają te przebrzydłe ropuchy, a w sezonie do tej wody naprawdę sporo ich przychodzi i korzysta z kąpieli
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
paulina_wero... 14:40, 03 maj 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
witaj Dorotko. Mam takie pytanko co do tych roślinek do Ciebie, jedna dałaś mi "trawke" (biało zielona)co trawka niestety nie jest i własnie tak pytam co to moze byc bo nie wiem czy jeszcze cos ruszy czy to tylko jakieś cóś. pozdrawiam
____________________
Nieuporządkowana działeczka
dorota2 16:46, 12 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
paulina zrób zdjęcie może to mozga
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies