Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z mchu i paproci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z mchu i paproci

dorota2 09:01, 21 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
ogłaszam że sezon zaczynam i wybieram się dzisiaj na ryneczek, liczę że kupię cebulę dymkę taką od "baby"
i może czyms jeszcze mnie wiosna zaskoczy...
u nas w mieście tylko jeden ogrodniczy otwarty, reszta od marca, a jakie ceny wyśrubowali!!!nie poszalałam za bardzo.
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
dorota2 08:48, 25 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
hej, sprzedaliśmy blaszaka !!!!! i już sobie pojechał, zostało pobojowisko i skład "wszystkiego co mogło się przydać"przez wiele ,wiele lat. Mania zbieracza się teraz na mnie mści i mam za swoje ! zobaczcie sami.
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
megabasia 09:02, 25 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
No to pogodę masz sam raz do sprzątania. A ile nowego terenu do zagospodarowania
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Ania74 09:06, 25 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Znalazłam Cię jednak
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
dorota2 09:23, 25 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
witam dziewczyny,właśnie nie wiem dlaczego nie jest aktywny podpis i nie można wejść do wątku klikając,
chyba jeszcze nigdy tak się nie cieszyłam z bałaganu, który muszę sprzątnąć.już wczoraj do nocy sprzątaliśmy bo dzisiaj śmieciarze mieli być więc szansa jest że trochę się pozbędę,teren się fajny zrobił, ładnie się drzewa odsłoniły, będzie miejsce na huśtawkę.
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
megabasia 09:57, 25 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Spróbuj wrzucić to w podpisie:
url=http://http://www.ogrodowisko.pl/watek/4122-ogrod-z-mchu-i-paproci]Ogród z mchu i paproci[/url]

tylko przed pierwszym url otwórz kwadratowy nawias, tj wstaw ten znak: [
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
dorota2 08:37, 26 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
dzięki ,po długich a ciężkich udało się!!! za oknem u mnie teraz bardzo mglisto, mokro i zimno, wczoraj musiałam przekopać malinyw inne miejsce, jak myślicie przeżyją?już bidulki nowe pędy wypuszczały.drzewo na nowy garaż już przywiezione, wytyczyliśmy też teren sznureczkiem, musimy dać trochę na ukos bo nie złożymy się przy wjeździe z dwoma samochodami,dzisiaj zrobię zdjęcia z tego bałaganu to sobie obejżycie kochani wszystko, a teraz pa, ide przenosić cegły.
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
kasiek 22:02, 05 mar 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Fajna altana, taka swojska
A sprzątanka nie zazdroszczę ....
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
dorota2 08:25, 07 mar 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
no jestem nareszcie, prace ruszyły to czasu coraz mniej,konstrukcja garażu już stoi ale jak narazie do soboty przestój bo mąż musi szwagrów do pomocy zwerbować,kilka dni temu wyglądało to tak:
a na chwilę obecną jest tak:

gruz własnymi ręcami sypałam,ale jeszcze dużo przed nami, wczoraj była ekipa od kostki i trochę mnie zmartwili bo u nas jest problem z wodą tz. przy ulewach cała woda idzie na dom ponieważ jest położony niżej i będą musieli kopać studzienkę i jakieś rury odprowadzać pod podjazdem, kurcze a ja miałam nadzieję że obędzie się bez większych problemów, ale tak jest że robota pociąga następną.
a takie krokusy mój synuś złapał na flasha kilka dni temu, teraz zero słońca i zimno:
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
dorota2 08:41, 14 mar 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
witam, zdaję relację z kolejnych dni rewolucji,studnia zanikowa już wkopana ,śladu po niej nie ma, dzisiaj chłopaki walczą z podjazdem, kostka czeka, jak na razie obrzeża ustawione i teren właśnie wyrównują,a poza tym to koparki łamią gałęzie, panowie deptają roślinki i wszystko to gra mi już na moich nerwach.
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies