Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój "Ogród"

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój "Ogród"

vagnieszka 14:23, 13 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
i oto mapka mojego terenu, rysowana na prędce, ale pogląd jako taki chyba daje:




co prawda na razie ani ładu, ani składu, ani wyglądu, ale jestem pełna dobrych myśli, że uda mi się uporządkować to, co już jest i zagospodarować to, czego jeszcze nie ma.

Plan mam taki, że po pierwsze zakupuję nóż do kantów i jadę z kancikami, wyznaczając przy okazji granice nowych rabat

...a potem reszta
____________________
Agulek Mój "ogród"
vagnieszka 14:23, 13 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
na mapce - 1 krateczka = 1 m
____________________
Agulek Mój "ogród"
ZbigniewG 15:15, 13 lut 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8900
vagnieszka napisał(a)
..Plan mam taki, że po pierwsze zakupuję nóż do kantów i jadę z kancikami, wyznaczając przy okazji granice nowych rabat...a potem reszta

Agnieszka (?) nóż się przyda ale stara prawda ogrodowa mówi że każda zaplanowana rabata zawsze jest za mała
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Ivvvona 15:22, 13 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Witaj Agnieszko. Przekopać taki teren i odchwaścić to nie lada wyzwanie. Ale najgorsze już za Tobą. Teraz będą same przyjemności: planowanie, kupowanie, sadzenie Najważniejszy jest dobry plan, a myślę że z pomocą Ogrodowiczan się powiedzie, czego Ci życzę
____________________
W ogródku Iwony
vagnieszka 15:22, 13 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
taaaak, to prawda... dlatego nie mam zaplanowanych jeszcze
____________________
Agulek Mój "ogród"
vagnieszka 15:22, 13 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
taaaak, to prawda... dlatego nie mam zaplanowanych jeszcze
____________________
Agulek Mój "ogród"
vagnieszka 15:25, 13 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Ivvvona napisał(a)
Witaj Agnieszko. Przekopać taki teren i odchwaścić to nie lada wyzwanie. Ale najgorsze już za Tobą. Teraz będą same przyjemności: planowanie, kupowanie, sadzenie Najważniejszy jest dobry plan, a myślę że z pomocą Ogrodowiczan się powiedzie, czego Ci życzę


Witaj Ivvvono no właśnie z tym dobrym planem kłopot mam... ale też liczę na Was Kochani Ogrodowiczanie
____________________
Agulek Mój "ogród"
asica 20:02, 13 lut 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Pracowita z Ciebie osóbka, z takim zapałem ogród powstanie w mig.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
vagnieszka 21:03, 13 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
asica napisał(a)
Pracowita z Ciebie osóbka, z takim zapałem ogród powstanie w mig.


nawet nie wiesz, jakbym sobie tego życzyła. Oprócz zapału potrzebny jest jeszcze zmysł, a u mnie go brak
____________________
Agulek Mój "ogród"
asica 08:57, 15 lut 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Podglądaj, przenoś na swój grunt co Ci się spodoba, docinaj kanty i przede wszystkim stosuj choć w części dekalog Danusi (szczególnie w kwestii ograniczonej ilości gatunków i kolorystyki), a ani się obejrzysz i spełnisz marzenie o ogrodowiskowym ogrodzie
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2740-ogolne-ogrodnicze-wskazowki-w-projektowaniu-i-realizacji-ogrodow.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies