Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój "Ogród"

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój "Ogród"

vagnieszka 11:21, 18 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
pchla napisał(a)
Witam Cie Agnieszko -kolejna milosniczka ogrodu z naszego regionu. Ja jestem z okolocy teresina, u Ciebie widac praca idzie i zapał ogromny. Fajnie ze masz takich pomocników, u mnieniestety ich brak - staram sie jak moge ale marne efekty dlatego nic nie pokazuje- bede Ci kibicowac a moze kiedys wspolna kawusia tez nam sie zdarzy - pozdrawiam -robi sie u Ciebie coraz piekniej az milo


Witam Pchło
Wg mnie efektu nie ma jeszcze żadnego. Z drugiej strony, jak popatrzę na to co było i porównam z tym, co jest... można się dopatrzeć efektu Roślinki jeszcze i małe i w małych ilościach. Ja z tych niecierpliwych jestem i chciałabym już, od razu, zaraz... Przyroda skutecznie uczy mnie cierpliwości, co więcej, odnajduję wiele radości patrząc, jak "własnymi ręcami" sadzone rosną, nawet jak trwa to długo
Pokazuj właśnie swoje wysiłki. Na tym forum można się wiele dowiedzieć, uzyskać wiele cennych rad i pomocy, i jeżeli uważasz, że masz marne efekty, to właśnie pokazując, pytając i stosując rady, zobaczysz efekty
... taką przynajmniej mam nadzieję (że to zadziała i wmoim przypadku.... )

Zatem Pchełko, aparat w dłoń, link w podpisie i.... DO DZIEŁA!!!
____________________
Agulek Mój "ogród"
vagnieszka 11:22, 18 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
agata19762 napisał(a)
Witaj Aga

widzę, że masz dużo sił i energii ...
sezon ogrodowy rozpoczęty


witaj Aga

rozpoczęty, a jakże Ty też nie możesz narzekać na ani na siłę, ani na energię.. Udanego sezonu Tobie i wszystkim Ogrodowiczaninom
____________________
Agulek Mój "ogród"
pchla 11:53, 18 mar 2014

Dołączył: 28 sty 2013
Posty: 2
Vagnieszko -ja mialam tak jak Ty-haszcze - dlatego wiem ile pracy jest włożone i naprawde zaczynaja byc widoczne zarysy ogrodu i wasze dzialania. Samemu ciezko dlatego u mnie nie wiele idzie do przodu. Ja Nawiozlam ziemie w tamtym roku i zrobilam z rynien studnie chlonne. U mnie totalna glina i woda stoi -nie mam pomyslu jak z tym zawalczyc dalej. A u Ciebie ziemia widze duzo lepsza -fajny pomysl z kamieniami. I podziwiam wasze donice -ech brak mi takich pomagierow. Jakie roze masz? Ja mam jedna pomarszczona.Mam tez mysl aby zrobic takie skrzynie jak u was tylko betonowe i wsadzic roze new dawn i tomash a u podstawy lawende maciejke aby pieknie pachnialo na tarasie
____________________
szrekowe bagno
vagnieszka 12:04, 18 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Z tymi pomagierami Pchełko, to tak baaardzo różnie bywa.. Jak ładnie poproszę, to nie powiem, pomogą. Córka jest bardziej chętna, bo też lubi zielone i uparta do tego jak mamusia. Syn wiecznie niewyspany student. Do popołudnia trzeba czekać, żeby się wyspał i pomógł, choć robi to też chętnie. Tyle, że ja nie za bardzo mam czas czekać i większość rzeczy sama robię No chyba, że sama nie daje rady....

Z różami, to taka dłuższa nieco historia. Zamówiłam na all... 14 różnych kolorów i odmian. Jak zakwitły i zobaczyłam, że te niebieskie, fioletowe, herbaciane i żółte są różowe, to już nawet nie zadałam sobie trudu, żeby się odmian uczyć Jedyne, co wiem, to to, że są to odmiany wielkokwiatowe... Niemniej ładnie kwitną i w tym sezonie mam zamiar zrobić na tej rabacie porządek. Ponieważ ona znajduje się na froncie budynku, pod oknami salonowo-kuchennymi (tu, gdzie się najwięcej siedzi), chciałabym ją jakoś przeorganizować. Róże poprzesadzać tak, żeby miały jakiś szyk, popodsadzać może lawendą, może wrzosami i wrzoścami... nie mam jeszcze konkretnych chciejstw. Ale jak się za nią wezmę (rabatę), to na pewno wszyscy będziecie wiedzieć, bo bez Waszej pomocy, to ja ciemno to widzę....
____________________
Agulek Mój "ogród"
Ewa4 15:42, 19 mar 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj
Aga powoli ale ogród pięknieje .Fajnie z tymi kamieniami wygląda rabata.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
jagoda99 18:44, 19 mar 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Wpadlam sie przywitac powodzenia zycze
Napewno sie uda i bedzie pieknie trzeba cierpliwosci
Trzymam kciuki
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
bartek_luberda 22:29, 20 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Pomału do przodu
____________________
Ogródeczek
vagnieszka 10:48, 24 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Ewa4 napisał(a)
Witaj
Aga powoli ale ogród pięknieje .Fajnie z tymi kamieniami wygląda rabata.Pozdrawiam


Witaj Ewo,
tak, małymi kroczkami... Buziaki
____________________
Agulek Mój "ogród"
vagnieszka 11:06, 24 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Jagodo - witaj, cierpliwości się powoli uczę

Bartku - szkoda, że pomału

Miło, że wpadliście, zapraszam częściej

____________________
Agulek Mój "ogród"
Ewa4 22:36, 14 maj 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Podglądam u Ciebie skalniaczek bo muszę cos zrobić z dużymi kamieniami na mojej działce .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies