Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój "Ogród"

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój "Ogród"

vagnieszka 12:11, 17 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Mam do Was Kochani pytanie: czy poniższe thuje (kupowane jako brabant) są OK? W sensie, że mam wrażenie, że oprócz tego, że mi bardzo szyszkowały na jesieni (czy mogę coś z tym zrobić??), to coś nie halo mi wyglądają, jakieś takie łyse i niezdrowe są...
Rzućcie proszę okiem:





mam je może jakoś przyciąć, czy na razie nie? Sadzone były dwa lata temu.

____________________
Agulek Mój "ogród"
Monika1202 12:57, 17 mar 2014


Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 151
U nas tak wieje, że nie ma mowy o wyjściu do ogrodu .
____________________
Monika, Wiejski Ogród Moniki , Cienista rabata , Glorioza Rotszylda ,
vagnieszka 13:24, 17 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
u nas też. To zdjęcia sprzed tygodnia. Powsadzałam wtedy też jodły koreańskie, które właśnie w weekend dosłownie wyleciały z ziemi z wiatrem... Okazało się, że sprzedano mi je jako jodły w doniczce, a przy sadzeniu same wyszły z doniczki, bo o korzeniach, które mogłyby je trzymać mowy nie było.... Spodziewałam się więc, że ich nie będzie, ale że tak szybko...
____________________
Agulek Mój "ogród"
Kuklik 14:30, 17 mar 2014


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witaj Agnieszko
Widziałam, że byłaś u Goniaka, mojej ogrodowej przyjaciółki. Cieszę się, że dołączył ktoś z bliskiej okolicy Ja mieszkam w Chodakowie, więc rzut kamieniem.
Podziwiam tytaniczną pracę
Zapraszam do siebie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
vagnieszka 14:42, 17 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Kuklik napisał(a)
Witaj Agnieszko
Widziałam, że byłaś u Goniaka, mojej ogrodowej przyjaciółki. Cieszę się, że dołączył ktoś z bliskiej okolicy Ja mieszkam w Chodakowie, więc rzut kamieniem.
Podziwiam tytaniczną pracę
Zapraszam do siebie




Witam Izuniu

U Ciebie też byłam, choć nie zostawiłam śladu.. Trzeba się będzie latem spotkać. Odległości są w zasadzie żadne..
To, co otacza mój dom, ogrodem jeszcze nie jest, ale może za jakis czas...






____________________
Agulek Mój "ogród"
aksamitka 17:13, 17 mar 2014


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
Witaj. Praca już od wczesnej wiosny wre. Podziwiam. Ja tylko pielenie w tym sezonie zaliczyłam.
Jeśli coś potrzeba, to pisz. W prawdzie dużego wyboru u mnie nie ma, ale służę nadwyżkami...
____________________
Pozdrawiam :)
Matka 19:15, 17 mar 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Przyszłam z rewizytą

domek fajny, działka też teraz linie wyznacz i będziesz wiedział w którym kierunku iśćkanciki widzę, że masz już opanowane więc jesteś w temacie
____________________
U Matki
vagnieszka 10:06, 18 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
aksamitka napisał(a)
Witaj. Praca już od wczesnej wiosny wre. Podziwiam. Ja tylko pielenie w tym sezonie zaliczyłam.
Jeśli coś potrzeba, to pisz. W prawdzie dużego wyboru u mnie nie ma, ale służę nadwyżkami...


Wielkie dzięki Aksamitko i za odwiedziny, i za ofertę. Zapamiętam i w razie ognia będę się odzywać. Problem na razie polega na tym, że kompletnie nie mam koncepcji...
____________________
Agulek Mój "ogród"
agata19762 10:17, 18 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Witaj Aga

widzę, że masz dużo sił i energii ...
sezon ogrodowy rozpoczęty
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
pchla 11:01, 18 mar 2014

Dołączył: 28 sty 2013
Posty: 2
Witam Cie Agnieszko -kolejna milosniczka ogrodu z naszego regionu. Ja jestem z okolocy teresina, u Ciebie widac praca idzie i zapał ogromny. Fajnie ze masz takich pomocników, u mnieniestety ich brak - staram sie jak moge ale marne efekty dlatego nic nie pokazuje- bede Ci kibicowac a moze kiedys wspolna kawusia tez nam sie zdarzy - pozdrawiam -robi sie u Ciebie coraz piekniej az milo
____________________
szrekowe bagno
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies