Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieuporządkowana działeczka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieuporządkowana działeczka.

boguslawa_ma... 12:56, 03 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Paulina działka duża,napewno kiedyś będziecie budować dom musisz też to wziąśc pod uwage,ale dlaczego chcesz wszystko przekopywać i zaczynać od nowa?
Podoba mi się pomysł na mały lasek
Co do projektowania to zupełnie się nie znam,może inni pomogą,ale twój wątek jest nadal nieaktywny i ciężko do ciebie trafićA widok z twojej działki piękny
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 16:17, 05 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witam, widzę że z podpisem ci się udałoPozdrawiam i wiosny ci trochę posyłam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
paulina_wero... 16:30, 05 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Dziękuje bardzo u mnie niestety takie nie rosną ale za to ostatnio mały irysek wyszedł no a z podpisem jak widać wyszło pozdrawiam
____________________
Nieuporządkowana działeczka
zabaewa 23:47, 05 mar 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Witam się w wątku i zaznaczam do śledzenia masz co robić. Z doświadczenia jednak wiem, że najmniejszy sukcesik cieszy
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
paulina_wero... 16:07, 08 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Dziś odwiedziłam mają działeczkę i...
taki miły widok mnie zastał




Troszkę bardzo zarosły
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 16:14, 08 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Oczywiście się nie obijałam wykonałam wiele ciężkich prac jak przestawiłam huśtawkę "pod" orzecha pisze "pod", bo dopiero za parę lat to nastąpi na razie jest przed orzechem, tak że go nawet nie widać.
Powykopywałam te rośliny które widziałam i te które znalazłam przy wykopywaniu tamtych. Stworzyłam mały przetrwalnik w pobliżu miejsca gdzie będą wsadzane. Niestety na Hosty i inne roślinki które są jeszcze pod ziemia muszę poczekać.
Może ktoś zna sposób jak je przyspieszyć, albo rozpoznać o tej porze roku, nie chciałabym ich przypadkiem powyrzucać wraz z chwastami.

____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 16:22, 08 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
a tu kwitnąca Miodunka, którą dostałam od Doroty

____________________
Nieuporządkowana działeczka
boguslawa_ma... 16:46, 08 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kwiatki ci niespodziankę na Dzień Kobiet zrobiły
U mnie też hostów nie widać,chyba nie ma lekarstwa na przyspieszenie,trzeba cierpliwie czekać
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
kasiek 18:37, 09 mar 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Cudne iryski
Paulina, ziemi hektary, ogród moze byc gigant, tyle że przed budowa domu lepiej nie robić całej działki dookoła a tylko 1 ewentualnie 2 strony. Oczko w najwyższym punkcie to zły pomysł bo nie będzie go widać, nie powinno być też daleko od domu. Co do zagospodarowania skarpy to proponuje zobaczyć ogród w Tarnowie Richiego. Plany wkleiła ostatnio piekne Nikita ze szmaragdowego zakątka. Wielki ogród dobrze podzielony ma Mała mi ogrodnik mimo woli. Ja na Twoim miejscu zabrałabym sie za dół działki - tam gdzie 51 m i tam stworzyła leśny zakątek ze stawikiem - masz tak dużą działkę że powinien byc duzy, jak koparka przyjedzie kopac fundamenty to wykopie Ci jeszcze dół. Nie musi byc głęboki ale niech będzie rozległy. Z wykopanych ziem zrób pagórki by urozmaicić teren. Trudno jest planować tak olbrzymią przestrzeń, spróbuj coś nakreślić na kartce by zorientowac sie w kształtach ewentualnych rabat.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
paulina_wero... 21:40, 09 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Bogusia -muszę uzbroić się w cierpliwość i pewno za radą Kasika będę myślała o dole i coś zaplanuje w czasie wolnym czekając na hosty . Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za odwiedzenie mojej nieuporzadkowanej działaczki.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies