Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co się stało kwiatom ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Co się stało kwiatom ...

Mirella 10:49, 11 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Kondzio napisał(a)
nie zle ci powiedziałem to nie austin tylko Sir Lancelot (Harverag) szukałem zeby potwierdzić ale ta szkolka w której zamawialem juz jej nie ma i nigdzie jej nie mam czyżby zmieniła imię nie wiem


Kondzio, z nazwą czy bez nazwy i tak jest piękna i to na pewno się nie zmieni, choć muszę powiedzieć że mam jedną różę bez nazwy i to mnie trochę denerwuje
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 10:51, 11 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Maria667 napisał(a)
Fajny pomysł na domek dla owadów Pozdrawiam.

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
laurowisnia 10:58, 13 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Pytałam wcześniej o figi czy są z ogrodu, gdyż sama mam ją na razie w doniczce od 2 lat, co roku mieliśmy po jednym owocku.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Mirella 11:13, 13 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
laurowisnia napisał(a)
Pytałam wcześniej o figi czy są z ogrodu, gdyż sama mam ją na razie w doniczce od 2 lat, co roku mieliśmy po jednym owocku.


Agatko, odpisałam Ci że figi z moich południowych wojaży, chcę kupić figę szczepioną na pniu ale powiedz czy twoje owoce były smaczne? czy warto ją kupić ?
Mam cytrynę, owocowała ale szału nie było, owoc nie był soczysty.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
aga_szsz 15:02, 14 mar 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Mirella napisał(a)


Kondzio, z nazwą czy bez nazwy i tak jest piękna i to na pewno się nie zmieni, choć muszę powiedzieć że mam jedną różę bez nazwy i to mnie trochę denerwuje


Jedną???
ja żadnej nie znam

Mało tego, co do niektóry posadzonych rok temu, nie mam wiedzy, czy są pnące, czy inne
Oczywiście sama ich nie wybierałam i nie kopowałam
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Mirella 20:46, 14 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088





____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 20:52, 14 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
laurowisnia 08:13, 15 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Mirella napisał(a)


Agatko, odpisałam Ci że figi z moich południowych wojaży, chcę kupić figę szczepioną na pniu ale powiedz czy twoje owoce były smaczne? czy warto ją kupić ?
Mam cytrynę, owocowała ale szału nie było, owoc nie był soczysty.

Nie jestem smakoszem fig, ale jak spróbowałam to byłam zdziwiona, że taka dobra. Czekaliśmy długo żeby dobrze dojrzała. Myślę ją wsadzić kiedyś do gruntu w jakieś zaciszne miejsce.
Wiosna powoli się rozkręca u nas, nie za szybki ten pierwiosnek?
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Mirella 10:33, 15 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
laurowisnia napisał(a)

Nie jestem smakoszem fig, ale jak spróbowałam to byłam zdziwiona, że taka dobra. Czekaliśmy długo żeby dobrze dojrzała. Myślę ją wsadzić kiedyś do gruntu w jakieś zaciszne miejsce.
Wiosna powoli się rozkręca u nas, nie za szybki ten pierwiosnek?


To myślę że u mnie by się udała, bo u mnie jest takie miejsce zaciszne od strony południowej ,pierwiosnek tak sobie to wymyślił i zakwitłi cieszy moje oko jest to druga kwitnąca roślinka w moim ogrodzie zaraz po krokusach.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 11:58, 15 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Miałam mieć dzień ogrodowy, klapa, strasznie wieje i leje nic nie da się robić. Dom posprzątany, obiad zrobiony, kwiaty domowe podlaneCoś wymyślę nie lubię siedzieć bezczynnie.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies