Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co się stało kwiatom ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Co się stało kwiatom ...

Mirella 21:49, 18 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Monika1202 napisał(a)
Zajrzałam obejrzałam ... ciepło i słonecznie witam kolrzankę. Zapraszam do siebie.

Moni milutko mi lecę z rewizytą.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
bartek_luberda 21:58, 18 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Też byłam Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Mala_Mi 00:34, 19 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Limka dobrze przycięta... zostawiłaś grube patyki .. jak przytniesz niżej to będzie niska, jak zostawisz takie będzie wyższa.. fachowiec ze mnie żaden... ale uważam, że dobrze.. ale jak zetniesz niżej to też dobrze.. ja bym tak zostawiła Są też krótki patyki wiec będzie wysoki krzew kwitnący od góry do dołu.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ZbigniewG 07:37, 19 mar 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8909
jest tak jak napisała Ania ale jak chcesz mieć dwa w jednym czyli wysoko i nisko to te pochylone przytnij za pierwszym oczkiem (nawet słabym), kilka tych grubszych położonych po zewnętrznej stronie krzaka przytnij w połowie a reszta prostych niech strzela w górę, i tak rok po roczku -usuwając zbędne boczne i cienkie gałązki

i wychodzi dół , środek i góra
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Mirella 11:06, 19 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
bartek_luberda napisał(a)
Też byłam Pozdrawiam

Miło mi, zapraszam
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 11:18, 19 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Mala_Mi napisał(a)
Limka dobrze przycięta... zostawiłaś grube patyki .. jak przytniesz niżej to będzie niska, jak zostawisz takie będzie wyższa.. fachowiec ze mnie żaden... ale uważam, że dobrze.. ale jak zetniesz niżej to też dobrze.. ja bym tak zostawiła Są też krótki patyki wiec będzie wysoki krzew kwitnący od góry do dołu.

Aniu bardzo Ci dziękuję że wpadłaś mimo że masz program naprawczy, czyli zrobiłam dobrze i tak zostawię, może te z przodu troszkę przytnę żeby dół też był w kwiatach ,jeśli będę miała jakieś pytania to mogę ? na razie nie mam.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 11:36, 19 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
ZbigniewG napisał(a)
jest tak jak napisała Ania ale jak chcesz mieć dwa w jednym czyli wysoko i nisko to te pochylone przytnij za pierwszym oczkiem (nawet słabym), kilka tych grubszych położonych po zewnętrznej stronie krzaka przytnij w połowie a reszta prostych niech strzela w górę, i tak rok po roczku -usuwając zbędne boczne i cienkie gałązki

i wychodzi dół , środek i góra


Nie wiedziałam że chcę, Ty mi to uświadomiłeś tak zrobię przytnę te pochylone ,i te od zewnętrznej będzie super , mam jeszcze dwie hortensje Silver Dolar i Grandiflore? czy zasada jest ta sama?
Ale Twoje hortensje wypasione są
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
iwonadm 11:36, 19 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
ja też będę cięła
i też pełna jestem dylematów pozdarwiam
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Mirella 11:46, 19 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
iwonadm napisał(a)
ja też będę cięła
i też pełna jestem dylematów pozdarwiam

Iwonko, na początku trudno to ogarnąć, teraz to już będę wiedziała będzie ok, z różami też miałam kłopot zanim wgryzłam się w temat, teraz nie mam z tym problemu
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
MagdalenaK8 16:57, 19 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Też przyleciałam bardzo milusio u Ciebie, tak od serca...
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies