Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co się stało kwiatom ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Co się stało kwiatom ...

Mirella 18:25, 25 lut 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
iwonadm napisał(a)
Witam Cię serdecznie
zapisuję wątek do odwiedzania.
Masz bardzo ładny ogródek, róże i bukszpany .
Czekam na więcej zdjęć
już wkrótce wiosna u mnie jeszcze nie kwitną krokusy
widać w Twojej okolicy cieplej

Twój wątek też zapisałam i będę zaglądać ,masz cudne róże i robisz śliczne zdjęcia
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Kasik 19:43, 25 lut 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Wklejam do Ciebie to co u mnie napisała Joasia

"Też czytałam, że Danka zaleca cięcie brabantów ze względu na ich pokrój, a smaragdów niekoniecznie. Dopiero jak osiągną zakładaną wysokość można ładnie wyrównać. Ja moim pozwolę do 2,2m i też potem ciachnę. "
Czytałam chyba u "Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem ", ze ona swoje troszkę podcina, ale to musisz się dopytać.


pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Mirella 20:06, 25 lut 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Kasik napisał(a)
Wklejam do Ciebie to co u mnie napisała Joasia

"Też czytałam, że Danka zaleca cięcie brabantów ze względu na ich pokrój, a smaragdów niekoniecznie. Dopiero jak osiągną zakładaną wysokość można ładnie wyrównać. Ja moim pozwolę do 2,2m i też potem ciachnę. "
Czytałam chyba u "Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem ", ze ona swoje troszkę podcina, ale to musisz się dopytać.


pozdrawiam [/quote




Kasiu.
Brabanty mam od ulicy, one jakieś takie dzikie,dlatego je tnę są brzydkie,szmaragdy mam na granicy z sąsiadami ,musiałam je posadzić żeby mieć trochę intymności na tej mikroskopijnej działce ,zerknij to zobaczysz są wysokie,przycięłam im wierzchołki, kurcze ale nie wiem czy mogę boki przyciąć bo włażą na siatkę sąsiadom.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Kasik 20:22, 25 lut 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Mirelko ja Tobie nie pomogę, bo sama dopiero zaczynam się uczyć. U Ciebie nie widać całych thui, ale z tego co widać, to ssą bardzo ładne. Poczytaj w watkach tematycznych. Danusia też pisała w artkułach.
My cięliśmy pierwszy raz, a i tak jeszcze trochę ostrożnie, bo boków nie cięliśmy wcale.

Pozdrawiam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Mirella 20:33, 25 lut 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Ups nie widać ich, muszę zrobić nowe zdjęcia
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
iwonadm 20:59, 25 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
czekamy cierpliwie
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
agata19762 21:50, 25 lut 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
hello
witaj wśród nas ogrodowo zakręconych .......
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mirella 22:06, 25 lut 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Agatko, witam Podkarpacie, zaglądaj, zaglądaj jutro złożę Ci rewizytę, a piesio cudo jutro przedstawię ci mojego futrzaka, dzieciaczki słodziaczki
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mirella 22:34, 25 lut 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088


stare zdjęcie. Pierre De Ronsard
stare zdjęcie.Red Leoardo Da Vinci
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Mala_Mi 22:43, 25 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Stare zdjęcie.. ale róże jeszcze masz?

Wzytkie róże pooglądałam... śliczne Leonarda czerwonego u nikogo nie widziałam.. wszyscy kupują różowe

Oj miałam nie zaglądać na inne wątki.. bo mnie Żon do wyrka nie wpuści.. ale skuszona fotką Pana Piera.. przybiegłam.. śliczny jest

Dobranoc.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies