Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich SERDECZNIE!!!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich SERDECZNIE!!!!!

agnieszka_re... 16:56, 24 lut 2014


Dołączył: 24 lut 2014
Posty: 13
Witam! Jestem tu nowa,ale już zdążyłam przejrzeć kilka wspaniałych ogrodów.Jestem pod ogromnym wrażeniem panującej tu wszechobecnej fascynacji naturą.
Postanowiłam dołączyć do Was ponieważ kocham naturę i jej piękno tak samo jak Wy.
Uwielbiam sadzić,siać,przesadzać,upiększać i zachwycać się roślinami,wypoczywać na trawie, w cieniu drzew otoczona bujną roślinnością.
Niestety nie mam jeszcze swojego wymarzonego zielonego zakątka ale wszystko jest na najlepszej drodze.
Dostałam od wuja działkę-jest wąska(14,90m) i długa.
Nie długo ruszamy z budową domu.
Ja osobiście zajmę się jego otoczeniem ponieważ na razie jest tam smutno i ponuro.
Mam nadzieję na porady ze strony fachowców czyli od Was.
Poniżej zamieszczam zdjęcia swojej działki,na razie niestety pustej.Pozdrawiam Was serdecznie.
____________________
Gardenarium 17:25, 24 lut 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo fajna działka i brzeziniaczekSą grzyby?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agnieszka_re... 17:28, 24 lut 2014


Dołączył: 24 lut 2014
Posty: 13
Dziękuję! Jesienią jak najbardziej z przewagą urokliwych muchomorków

____________________
Dorota123 18:28, 24 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam kolejną osobę pozytywnie zakręconą
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Tarnina 18:22, 26 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Ach... jak to nie masz zielonego zakątka...? Zakątek już jest i to wcale nie taki pusty... brzózki i sosenka... zobaczysz jak szybko wszystko rośnie.... zaraz się zorientujesz, że sadzisz zbyt gęsto... ja tak zawsze mam... trzymam kciuki....
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Monika1202 21:51, 15 mar 2014


Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 151
Witam cieplutko piękna okolica
____________________
Monika, Wiejski Ogród Moniki , Cienista rabata , Glorioza Rotszylda ,
iwona0765 19:09, 16 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Cześć miło Cię powitać , dodam ,że mamy po tyle samo , a właściwie to masz więcej ,bo widać brzózki i sosnę , życzę szybkiego budowania domku - my też za " niedługo " zaczynamy budowę , a na ozdabianie roślinami musimy zaczekać jeszcze "troszkę" , ale na wszystko przyjdzie odpowiednia pora, pozdrawiam serdecznie. Będę zaglądać , jeśli pozwolisz
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies