Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

ryska 19:13, 01 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Nallar napisał(a)

Czułam że to zatoczki albo bal.
Uściskaj Wikusię od nas.
Pierwszy plan był puścić go na sosnę, przed domem ale miejsce już zostało zajęte.
Na ściany budynków Johan nie pozwoli bo malowanie, sranie więc doopka, zostaje siatka. Ino tylko, że się tak wyrażę w którym miejscu...
Nie miała baba kłopotu nakupiła se kwiotków.

Uściskana dzięuje a zatoczyska tez atakują, wystarczy bez czapki wyjść na wiatr...
Może w okolice różanki/skalniaczka?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 21:48, 01 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Uściskana dzięuje a zatoczyska tez atakują, wystarczy bez czapki wyjść na wiatr...
Może w okolice różanki/skalniaczka?

Przegrzały mi się zwoje, muszę dać sobie trochę czasu. Powojnik poczeka sobie w donicy.

Dziś pół dnia przesiedziałam na trzech sosnach i jałowcu, obcięłam wszystkie kulki. Na deser została mi sosna przed domem i bukszpany.
Jutro też sięgam po broń, bo na różach pokazały się już mszyce.
Fotek przed i po cięciu brak więc wstawię berberyska, który o tej porze wygląda ślicznie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:23, 01 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mojej Mahoni tez się coś pomieszało.
Tak wyglądała w październiku 2014.




Przy dobrych wiatrach i nockach bez mrozu, w tym roku zakwitnie lada dzień.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
marba 21:32, 04 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Czytam u Renatki, żeś zległa. Kuruj się, Ewuś i wracaj prędko do zdrowia.
Buziaczki
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Nallar 19:20, 05 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
marba napisał(a)
Czytam u Renatki, żeś zległa. Kuruj się, Ewuś i wracaj prędko do zdrowia.
Buziaczki


Mierz siły na zamiary....Tyle razy to słyszałam, ale okazało się że matematyka nie jest moją mocna stroną.
Po trzech dniach leżenia plackiem, dziś odważyłam się stanąć na nogi, z oporami ale się udało. Mam nadzieję że za kilka dni będę mogła znowu kicać po ogródku.
Wypożyczony fotograf zrobił kilka fotek.




____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 19:23, 05 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ivvvona 19:55, 05 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Hej, Ewa, witam po przerwie, Trafiłam na piękne widoczki, wiosna mogłaby trwać pół roku. Sasanka w tym stadium bardzo ciekawie wygląda. Czytam żeś zaniemogła, ja to przechodzę kilka razy w roku więc współczuję. Pozdrawiam i zdrówka życzę
____________________
W ogródku Iwony
Nallar 20:41, 05 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ivvvona napisał(a)
Hej, Ewa, witam po przerwie, Trafiłam na piękne widoczki, wiosna mogłaby trwać pół roku. Sasanka w tym stadium bardzo ciekawie wygląda. Czytam żeś zaniemogła, ja to przechodzę kilka razy w roku więc współczuję. Pozdrawiam i zdrówka życzę

Witaj Iwonko, dziękuję za odwiedzinki.
Właśnie wróciłam od Ciebie. Tak masz rację, wiosna to piękna pora roku, mogła by trwać i trwać, na przemian z latem.

Kilka razy w roku...koszmar. Masz jakieś sprawdzone metody na pozbycie się bólu?

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 20:52, 05 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Ja mam sposób: dexak i szybciutko na rehabilitację do rewelacyjnej rehabilitantki (mam taką).
Dobrze, że już lepiej się czujesz.
Każdym kwiatkiem wiosennym się zachwycam, tym bardziej w taką zimnicę.
Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ivvvona 20:54, 05 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Nallar napisał(a)

Witaj Iwonko, dziękuję za odwiedzinki.
Właśnie wróciłam od Ciebie. Tak masz rację, wiosna to piękna pora roku, mogła by trwać i trwać, na przemian z latem.

Kilka razy w roku...koszmar. Masz jakieś sprawdzone metody na pozbycie się bólu?




Jeśli chodzi o metody na ból to też niestety leżenie plackiem plus coś przeciwzapalnego. Chodzę też kilka razy w roku do sprawdzonego fizjoterapeuty.
____________________
W ogródku Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies