Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest ściernisko.. czyli ogród mój widzę wspaniały.. ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest ściernisko.. czyli ogród mój widzę wspaniały.. ;)

madeline28 14:48, 30 mar 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Ja dopiero przymierzam się do zakupów. Zastanawiam się jakie teraz są ceny roślin w porównaniu z ubiegłym rokiem. Ile zapłaciłaś za hortensje?
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
sigma 19:55, 30 mar 2014


Dołączył: 10 mar 2014
Posty: 21
madeline28 napisał(a)
Zastanawiam się jakie teraz są ceny roślin w porównaniu z ubiegłym rokiem. Ile zapłaciłaś za hortensje?


Nie mam porównania do ubiegłego roku, bo sie nie interesowałam jeszcze Limelighty kupiliśmy po 25zł., a Anabelle wystawiona po 35zł., ale Pani nam policzyła, jak za Limkę
Żurawki były wystawione po 12zł., ale jedna tylko odmiana i przyciachane mocno. Rh w zalezności od wilekości.. były i taki powyżej 200zł., ale akurat ta odmiana, którą chciałam, była mniejsza i kosztowała 15zł. sztuka.

____________________
Agnieszka - Tu na razie jest ściernisko..
sigma 14:23, 31 mar 2014


Dołączył: 10 mar 2014
Posty: 21
Byłam dzisiaj w tej samej szkółce i np. były też spore Limki po 15zł. i Anabellki po 25zł., więc rozpiętość cenowa jest spora.. i ogroooomny stożek bukszpanowy, taki z 1,50m za 360zł. ;/

Wczoraj w Obi, kupiliśmy 10szt. kulek bukszpanowych, niezbyt dużych i 54szt. mały bukszpanków na obwódkę rabatki z hortensjami.
____________________
Agnieszka - Tu na razie jest ściernisko..
madeline28 15:56, 31 mar 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
sigma napisał(a)
Byłam dzisiaj w tej samej szkółce i np. były też spore Limki po 15zł. i Anabellki po 25zł., więc rozpiętość cenowa jest spora.. i ogroooomny stożek bukszpanowy, taki z 1,50m za 360zł. ;/

Wczoraj w Obi, kupiliśmy 10szt. kulek bukszpanowych, niezbyt dużych i 54szt. mały bukszpanków na obwódkę rabatki z hortensjami.


Tak to jest, wszystko zależy od rodzaju i wielkości rośliny. Prowadzący szkółki mają teraz żniwa, trudno się dziwić, każdy chce zarobić, a za piękno niestety musimy zapłacić... Ja na razie zbieram plany na rabaty, a na zakupy wybiorę się w przyszłym tygodniu (tzn. po 10.)
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
bartek_luberda 23:55, 04 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Kotek słodziak te lampiony Miło się robi
____________________
Ogródeczek
Aneta1309 08:21, 05 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
sigma napisał(a)
Foty zrobione o świcie.. sorry za jakość.. słońce świeci dzis bardzo mocno )

Tutaj dosadzone dwa rh, oraz 3 wrzośce. Pozostaną żurawki (musze się zastanowic nad gatunkami) i wysypanie żwirkiem.



Pod garażem wsadzone 3 hortensje. Pójdzie obwódka z bukszpaników i jeszcze coś pomiędzy, ale pomysłu jeszcze nie mam.
W tle wsadzone iglaki - kompostownik jeszcze nie zasłonięty.





Trochę koloru na ganku



I kocisko wygrzewające się w słońcu )

Widzę że prace idą pełną parą,bardzo ładnie zaczyna się robić. Pomiędzy hortensje pod garażem może trawy miskanty lub rozplenice. U siebie posadziłam miskanty ale jeszcze nie wypuszczają to nie mam co pokazać zresztą tu na ogrodowisku to dość częste zestawienie więc pewnie już widziałaś. Wymieniłabym jedynie tą Anabelkę na Limkę dasz jeszcze obwódkę z bukszpanu i bedzie miodzio


____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
jolka 16:24, 12 kwi 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
sigma napisał(a)
Byłam dzisiaj w tej samej szkółce i np. były też spore Limki po 15zł. i Anabellki po 25zł., więc rozpiętość cenowa jest spora.. i ogroooomny stożek bukszpanowy, taki z 1,50m za 360zł. ;/

Wczoraj w Obi, kupiliśmy 10szt. kulek bukszpanowych, niezbyt dużych i 54szt. mały bukszpanków na obwódkę rabatki z hortensjami.


Pokaż zakupy

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
dolcevita 16:50, 11 maj 2014


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 41
Bardzo ładnie się zapowiada Pokaż co się aktualnie u Ciebie dzieje pozdrawiam!
____________________
Odnawiam ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies