Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ..marzy mi się ogród ...

Pokaż wątki Pokaż posty

..marzy mi się ogród ...

Gosia_S 07:54, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395

Sporo pąków, będzie się działo
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Kasial 10:08, 25 maj 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Gosiu piękny poranek u Ciebie. U mnie pochnurno niestety
Czy dobrze widzę żółte irysy?
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 10:11, 25 maj 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Gosia_S napisał(a)

Sporo pąków, będzie się działo

Mam taką samą różę, też ma pączki, nawet nie wiem jaki kolor, bo nie ja sadziłam, więc tym bardziej nie mogę się doczekać aż zakwitnie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
motylla 12:06, 25 maj 2014


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Cześć imienniczko Też jestem Gosia S Ogród tak zadbany, że aż mi wstyd jak patrze na wlasny! Ale oby trochę wolnego, to się zabiorę. Tymczasem odpocznę u Ciebie od moich wszechobecnych chwastów i zarośnietyvch obrzeży Jak te ogródki cieszą... Na różę czekam, moja Heidi w tym roku ma mnóstwo pąków - ojjjj, będzie się działo! Pozdrawiam!!!
____________________
Małgosia - Na okrągło
Gosia_S 13:02, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Kasial napisał(a)
Gosiu piękny poranek u Ciebie. U mnie pochnurno niestety
Czy dobrze widzę żółte irysy?

Kasiu te irysy faktycznie są żółte, a miały być fioletowo-żółte hihihih...
A co do pogody to właśnie się coś zmienia, jakaś burza chce nam popsuć nastrój i grzmi, co wcale mi nie odpowiada
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 13:08, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
motylla napisał(a)
Cześć imienniczko Też jestem Gosia S Ogród tak zadbany, że aż mi wstyd jak patrze na wlasny! Ale oby trochę wolnego, to się zabiorę. Tymczasem odpocznę u Ciebie od moich wszechobecnych chwastów i zarośnietyvch obrzeży Jak te ogródki cieszą... Na różę czekam, moja Heidi w tym roku ma mnóstwo pąków - ojjjj, będzie się działo! Pozdrawiam!!!

Witam równie serdecznie Dzięki za miłe słowa, ale pod koniec tygodnia to u mnie nie jest już tak zadbane - to tak dla pocieszenia. Chwasty szybko rosną, trawa też, więc pracy całkiem sporo, A ja zamiast kończyć to co zaczęłam z rabatami to bawię się w koszenie i pielenie, ech. A moje róże w tym sezonie mają wyjątkowo dużo pąków (jak na pierwsze kwitnienie), zwykle jak powtarzały kwitnienie to miały tyle pąków " Pozdrawiam imienniczko
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 13:12, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395

Rozmaitości
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 13:15, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395

Biała piwonia, która coś nie chce u mnie kwitnąć. W poprzednich latach tylko po 2 kwiaty, a w tym roku chyba nic
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 13:22, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395

A to pęcherznica diabolo, którą kupiłam w zeszłym roku (ten wyższy okaz), krzew wg. zapewnień sprzedawcy miał mieć olbrzymie przyrosty, ale tak nie jest, więc kilka dni temu odkupiłam jeszcze jeden krzew i posadziłam obok. Zobaczymy jak akcja z przyrostami będzie się rozwijać
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 13:26, 25 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395

I na koniec najlepsze, niestety pan miał tylko jedną, ale będę poszukiwać tych cudeniek
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies