Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ja i mój ogródek, a może ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Ja i mój ogródek, a może ogród

MartaCho 12:02, 22 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Plany ogrodowe u mnie całkiem podobne Trzymam więc kciuki za wspólną realizację.
Donice też mam trzy duże do zagospodarowania i też już się zastanawiam, co tam dać.

Krok, po kroku, damy radę! Każdy w tempie, na jakie może sobie akurat pozwolić. Najważniejsze, że satysfakcja finalnie pewnie taka sama
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Wiolka5_7 12:13, 22 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
U Ciebie Domi też dużo planów na nowy sezon trzymam kciuki ,aby wypaliły

Ile będzie nowego miesiąca do obsadzenia, to najfajniejsze

Ja tylko wymyśliłam nieduzą rabatę w koło nowego oczka ,ale dobre i to
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 12:13, 22 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5192
Widzę plany dobrze je spisać bo wtedy łatwiej z realizacją, ja tak mam
Ogród zrobił się naprawdę bujny, masz piękne zdrowe rośliny, ambrowce także mnie zaciekawiły, muszę zgłębić temat tych drzew

Z tymi donicami to naprawdę większość ma problem co posadzić, sama tak mam. Przy wejściu w metalowej nieocieplonej donicy zimowały hakonki, ale to strona południowa i przy budynku.
Trzmielina przezimowała w doniczce ze szkółki, takiej zwykłej plastikowej bo ją postawiłam na rabacie i o niej zapomniałam cis tez mi tak przezimował. Pokazywałaś te donice na tarasie?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Dominika11 13:16, 22 lis 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MartaCho napisał(a)
Plany ogrodowe u mnie całkiem podobne Trzymam więc kciuki za wspólną realizację.
Donice też mam trzy duże do zagospodarowania i też już się zastanawiam, co tam dać.

Krok, po kroku, damy radę! Każdy w tempie, na jakie może sobie akurat pozwolić. Najważniejsze, że satysfakcja finalnie pewnie taka sama
i wzajemnie

zgadzam się w 100% - satysfakcja będzie murowana, po każdej wykonanej robocie - oko zawsze cieszy jak jest zmiana i to na pozytywne

moje donice nie są jakieś wielkie, bo raptem mają średnicy około 28 cm - ale problem jest zawsze co wsadzić
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 13:17, 22 lis 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Wiolka5_7 napisał(a)
U Ciebie Domi też dużo planów na nowy sezon trzymam kciuki ,aby wypaliły

Ile będzie nowego miesiąca do obsadzenia, to najfajniejsze

Ja tylko wymyśliłam nieduzą rabatę w koło nowego oczka ,ale dobre i to
mam nadzieję, że chociaz część z tego uda się zrealizować, a czas wszystko pokaże i zweryfikuje plany
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 13:20, 22 lis 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Wiaan napisał(a)
Widzę plany dobrze je spisać bo wtedy łatwiej z realizacją, ja tak mam
Ogród zrobił się naprawdę bujny, masz piękne zdrowe rośliny, ambrowce także mnie zaciekawiły, muszę zgłębić temat tych drzew

Z tymi donicami to naprawdę większość ma problem co posadzić, sama tak mam. Przy wejściu w metalowej nieocieplonej donicy zimowały hakonki, ale to strona południowa i przy budynku.
Trzmielina przezimowała w doniczce ze szkółki, takiej zwykłej plastikowej bo ją postawiłam na rabacie i o niej zapomniałam cis tez mi tak przezimował. Pokazywałaś te donice na tarasie?
napisanie planów to dzieki Tobie - Ty mnie zmobilizowałaś

fakt ambrowce są bardzo ciekawe, a jesienią są najpiękniejsze - u mnie jeszcze troche małe są korony, ale jak wyrosną to myślę, że wtedy będzie dopiero efekt

teraz myslę o donicach przy tarasie, a jeszcze będę mieć jakieś donice na wejściu do domu i tam będzie kolejny problem, ale najpierw musze je kupić i poustwiaać na schodach, może wtedy przyjdzie wena
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
LIDKA 22:37, 22 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7077
Plany zacne wobec tego trzymam kciuki. Jak sie zakonczy ostatnią robotę budowlaną na działce i zapanuje ład, porządek i elegancja , to jest to bardzooooooo przyyyyyyjemne uczucie i tego Ci życzę.
Bo ogród to wiadomo że "never ending story" ......
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Dominika11 10:07, 23 lis 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
LIDKA napisał(a)
Plany zacne wobec tego trzymam kciuki. Jak sie zakonczy ostatnią robotę budowlaną na działce i zapanuje ład, porządek i elegancja , to jest to bardzooooooo przyyyyyyjemne uczucie i tego Ci życzę.
Bo ogród to wiadomo że "never ending story" ......
trzymaj mocno - mam nadzieje, że podołam
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 10:40, 12 gru 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
troszeczkę przybieliło

____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 10:42, 12 gru 2022


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies