Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ja i mój ogródek, a może ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Ja i mój ogródek, a może ogród

paulina_ns 07:38, 27 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A mi się podobają takie " dziwne " figurki,są gusta i gusciki, to Tobie ma się podobać,a nie innym ja miałam jednym czasem krasnoludka, sarenke, później chłopakami mi się do tego dobrali i zakończyły swój żywot spadając ze schodów kulki pewnie też będą dla nich atrakcją, ale może dadzą radę miałam się przypomnieć o namiary na te kulki
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Dominika11 08:00, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
dlatego Paulinko grzybek jest mojej córci i nie do ruszenia
mówi mi coś o ślimaku i żabce, więc zastanawiam się czy nie zrobić takiego kącika tylko dla niej i niech sobie ustawia

A chłopaki to chłopaki wiem coś na ten temat, bo mój to złotko nie był, teraz już jest trochę spokoju (coby nie zapeszyć) - chyba dorasta
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
paulina_ns 08:15, 27 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dominika11 napisał(a)
dlatego Paulinko grzybek jest mojej córci i nie do ruszenia
mówi mi coś o ślimaku i żabce, więc zastanawiam się czy nie zrobić takiego kącika tylko dla niej i niech sobie ustawia

A chłopaki to chłopaki wiem coś na ten temat, bo mój to złotko nie był, teraz już jest trochę spokoju (coby nie zapeszyć) - chyba dorasta


A ile ma? Moje chłopaki 2,5 i 5 i istne z nich Spider-Many skaczą gdzie się da, wspinaja się po czym da, wczoraj jak plewilam porwali mi grabie, położyli na dachu jednego domu i przechodzili po nich na drugi daszek,do samej piaskownicy, pomysłów im nie brakuje, a mi czasem już ręce opadają
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Dominika11 08:27, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
skończył 13 lat, ale lata wcześniejsze istny czort był z niego, do dzisiaj ma różne pomysły. Moja mama zawsze mnie pocieszała poczekaj skończy 3 lata to wyrośnie, później było no jak skończy 6, później 10 ... , ale do dzisiaj ma różne pomysły i zawsze patrzę na telefon czy szkoła nie dzwoni, że znowu coś zbroił i muszę przyjść.

A Ty masz dwójkę - mogę tylko powiedzieć WOW
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Marga 08:51, 27 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Dominika11 napisał(a)


kosi syn , ale nie zaczepia, bo jeździ do granicy, a potem jest to dokaszane żyłkową lub taką małą ręczną i jakoś idzie

A te obrzeża na granicy kamienie - trawnik są tymczasowe dopóki mój mąż nie znajdzie czasu coby wykończyć te granice kostką, ale to jeszcze trochę czasu minie, więc jak na razie tak musi być, bo bym miała trawę pomieszaną z kamieniami i dopiero by było, a tak jest wszystko "w ryzach" i trzyma się razem

Dzięki za odpowiedz. Jednak musicie podkaszać... rozwiązanie kora-trawnik jeszcze muszę przemyśleć Na razie mam kancik. Ale masz rację, ekobord trzyma kamienie w ryzach.
A kostka też mi sie marzy...taka granitowa
____________________
Ogród dla moich synków
AnnaCh 08:53, 27 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Marga napisał(a)
A kostka też mi sie marzy...taka granitowa

Oj, ile rzeczy mi się marzy... Na razie chyba cały mój domowy budżet, jeszcze nie wiem czy starczy pochłonie wiata i podjazd. Masakra jakaś normalnie...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dominika11 08:55, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Marga napisał(a)
A kostka też mi sie marzy...taka granitowa


nooooooo
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 08:57, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
AnnaCh napisał(a)

Oj, ile rzeczy mi się marzy... Na razie chyba cały mój domowy budżet, jeszcze nie wiem czy starczy pochłonie wiata i podjazd. Masakra jakaś normalnie...


właśnie są rzeczy ważne i ważniejsze
ja też mam duuuużo innych wydatków jeżeli chodzi o dom, więc kostka w ogródku musi poczekać.

Ale marzenia trzeba mieć
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
agnieszka_m 09:00, 27 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
paulina_ns napisał(a)


A ile ma? Moje chłopaki 2,5 i 5 i istne z nich Spider-Many skaczą gdzie się da, wspinaja się po czym da, wczoraj jak plewilam porwali mi grabie, położyli na dachu jednego domu i przechodzili po nich na drugi daszek,do samej piaskownicy, pomysłów im nie brakuje, a mi czasem już ręce opadają

Paulinko Ty masz dwóch chłopaków ja mam dwie dziewczynki a też im niczego nie brakuje, starsza 6 lat wychodzi na dach domku znosi gałęzie bo będzie robić gniazdo bociana młodsza 2,5 uczy się od starszej aby do wtorku... starsza do szkoły pół dnia spokoju
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Dominika11 09:06, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
też czekam na szkołę, bo przynajmniej nie będzie 1000 telefonów do pracy, że on mi to, a ona mu tamto - mogę sobie tylko wyobrazić co się dzieje w tym czasie w domu, współczuję sąsiadom.
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies