Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ja i mój ogródek, a może ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Ja i mój ogródek, a może ogród

Dominika11 11:44, 26 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
paulina_ns napisał(a)


A masz jakieś namiary?


piszę na priva
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Filemon24 12:32, 26 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
No tak dziecku szkoda by było przykrość zrobić a ja już cię posądziłam a takie zapędy do dziwnych figurek heheh

Po ogrodzie widać że żeście robotą trząchneli
____________________
Dominika11 12:40, 26 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Filemon24 napisał(a)
No tak dziecku szkoda by było przykrość zrobić a ja już cię posądziłam a takie zapędy do dziwnych figurek heheh

Po ogrodzie widać że żeście robotą trząchneli


niestety dziecko górą
a co nie podobają Ci się takie dziwne figurki - jak dla mnie to mają swój urok, ale niestety nie na większą skalę w moim ogrodzie i ten jeden grzybek jakoś ujdzie - postaram sie poprawić i najwyżej nie "łapać" go przy nastepnych zdjęciach coby nie kolił w oczy
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Filemon24 12:44, 26 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
nie lubię a jeszcze moja siostra ma taką sąsiadkę u której w ogrodzie to jest jedna figurka obok drugiej działka maleńka a figurek chyba ze 100 nawet sztuczne gołębie na parapecie heheh jak się człowiek na to napatrzy to aż oczy bolą. Dziwne bo to młoda kobieta w dodatku bogata osoba a zamiłowanie do kiczu. Tam jeden grzyb to nic takiego gorzej jak figurek jest więcej niż roślin
____________________
Dominika11 12:47, 26 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
to fakt, musi to wygladać wręcz przerazająco, nic nie ujmując tej pani
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 16:28, 26 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709












____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Marga 21:42, 26 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ślicznie roślinki kwitną
Widzę, że masz ekobordy na granicy trawnik - kamienie. Nie zaczepiasz kosiarką przy koszeniu?
____________________
Ogród dla moich synków
AnnaCh 22:14, 26 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jestem z rewizytą Przeczytałam cały wątek od początku i powiem tak: wow!
Jestem w szoku, jak bardzo zmienił się Twój ogród i chyba Ty też Na początku jak dziecko we mgle, a teraz ze sprecyzowanymi zamiarami i celami Super jest, bardzo mi się podoba
Zaznaczam do podglądania i będę wpadać
Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dominika11 07:24, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Marga napisał(a)
Ślicznie roślinki kwitną
Widzę, że masz ekobordy na granicy trawnik - kamienie. Nie zaczepiasz kosiarką przy koszeniu?


kosi syn , ale nie zaczepia, bo jeździ do granicy, a potem jest to dokaszane żyłkową lub taką małą ręczną i jakoś idzie

A te obrzeża na granicy kamienie - trawnik są tymczasowe dopóki mój mąż nie znajdzie czasu coby wykończyć te granice kostką, ale to jeszcze trochę czasu minie, więc jak na razie tak musi być, bo bym miała trawę pomieszaną z kamieniami i dopiero by było, a tak jest wszystko "w ryzach" i trzyma się razem
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 07:27, 27 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Aniu witam Cię serdecznie
Fakt na początku był u mnie dość duży chaos w temacie ogrodowym, ale dzięki wskazówkom z forum przez zimę się sprecyzowałam i od wiosny zaczęłam działać i wprowadzać wszystko powoli do ogrodu. Cieszę się, że się podoba - bardzo mnie to cieszy, bo już myślałam, że jednak dupa ze mnie w tym temacie.
Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies