Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród to życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to życie

ModraSowa 18:01, 26 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
bardziej aktualne, wiele róż jeszcze nie kwitnie
Pierwszy zakwitł Louise Odier

Aphrodite jak nie Aphrodite

I mój piękny Abraham Darby

____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 19:30, 26 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Kasya napisał(a)
Widze ze ty też masz lawende "żywopłotową"
ale ladna jest chociaz taki potwor duzy

i bardzo mi sie podoba twoj klimatyczny domek

To prawda Kasiu, lawenda rozrosła się bardzo. Moja chatka Ci się podoba, to miło
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 20:09, 26 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Magdalenka napisał(a)
Widzę, że Queeny też u Ciebie tej wiosny zagościły Pięknie kwitły.
Kocham irysy syberyjskie, w końcu doczekałam się ich w moim ogrodzie. Ile lat ma Twoja kępa? Chcę wiedzieć, jak długo mam czekać na takie piękne kwiaty
Pozdrawiam słonecznie.

Magda,queeny kupowałam z dwóch źródeł i kwitły zupełnie inaczej. Jedne były wysokie i kwitły dużymi kwiatami, drugie były dużo niższe i drobniejsze.
Irysy przekopałam od mojej Mamy z ogródka, rozrastają się szybko.
Jeśli idzie o lawendę to kupowałam je w OBI w sześciopaku dwa lata temu. to jest viva. w tym roku na wiosnę podzieliłam dwa krzaki, z jednego zrodiłam 8 szt. Potem przeczytałam,że tak się nie udaje ich rozmnożyć.Mnie się jednak udało i wszystkie nowe krzaczki się przyjęły.
____________________
Ania Ogród to życie
katarzynkak 23:23, 26 cze 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Aneczka w koncu zdjęcia

Te róze, które pokazałaś-to od pana N?
Bardzo podoba mi sie Abraham Darby...

____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
JoannA 23:25, 26 cze 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Różyczki piękne Aniu A Abrahamek najpiękniejszy. I clematis niebieściutki jaki subtelny.
Buziaki Aniu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
iwka 12:05, 30 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
uff dopiero Cię odnalazłam Aniu Jak możesz to pokaż na jakim etapie jest teraz Twój żywopłocik ligustrowy przy ścieżce. Pozdrawiam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
ModraSowa 16:51, 30 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
katarzynkak napisał(a)
Aneczka w koncu zdjęcia

Te róze, które pokazałaś-to od pana N?
Bardzo podoba mi sie Abraham Darby...


Kasiu, nie wszystkie. Dużo z tamtych róż jeszcze mi nie kwitnie. Czekam na Swany i The Fairy.Kimono nie zrobiłam zdjęć ale pewnie już pięknie kwitnie.
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 16:55, 30 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
JoannA napisał(a)
Różyczki piękne Aniu A Abrahamek najpiękniejszy. I clematis niebieściutki jaki subtelny.
Buziaki Aniu

Joasiu, podobno Abracham ma dwa nowe pąki, czyli wychodzi na to że w pierwszym roku zakwitnie minimum pięcioma kwiatami. Tego się nie spodziewałam.
Clematis to Arabella, jest naprawdę urzekający, czeka cierpliwie na stałe lokum.
Buziaki przesyłam
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 17:01, 30 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
iwka napisał(a)
uff dopiero Cię odnalazłam Aniu Jak możesz to pokaż na jakim etapie jest teraz Twój żywopłocik ligustrowy przy ścieżce. Pozdrawiam

Iwonko witaj. Wczoraj zaczęłam czytać Twój wątek, widziałam ścieżkę z płyt, tylko nie wiem czy o tą kiedyś mnie pytałaś.
Obecnie przebywam w szpitalu, jak już wrócę do domu to wstawię dla Ciebie zdjęcie ligustru.
____________________
Ania Ogród to życie
iwka 17:08, 30 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ModraSowa napisał(a)

Iwonko witaj. Wczoraj zaczęłam czytać Twój wątek, widziałam ścieżkę z płyt, tylko nie wiem czy o tą kiedyś mnie pytałaś.
Obecnie przebywam w szpitalu, jak już wrócę do domu to wstawię dla Ciebie zdjęcie ligustru.


Tak, pytałam kiedyś i zrobiłam u siebie taką z płytek betonowych zwykłych, efekt średnio zadowalający. Poczekam na zdjęcia

Aniu zdrówka życzę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies