Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród to życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to życie

MamaMagda 21:50, 03 maj 2015


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
i jak tam po weekendzie? jakieś nowe zdjęcia sa?
ja nie mogę napatrzeć się na moje tulipany
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
ModraSowa 18:50, 04 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
marta_d napisał(a)
No ja już myślałam, że zawiesiłaś swoją działalnośc na Ogrodowisku zimą - ni widu ni słychu.. ale JESTEŚ ja lekko ociężała, ale już mężowi mówiłam, żeby mi wydostał karpy dalii, które Ci obiecałam zeszłej jesieni ładnie przeżyły zimę i co najważniejsze nie zapomniałam o Tobie, po prostu od późnej jesieni zaszyłam się w domu i nosa spoza niego nie wychylałam adresik mam na pw jak akurat dojdą będziesz mogła sadzić mężuś też już mi obiecał, że w tym roku on się tym zajmie Pozdróweczka

Bardzo się cieszę z Twojego przybycia ale najbardziej z Twojego przytycia
Super. Dzięki Marta za pamięć ale naprawdę nie musisz sobie tym teraz zaprzątać głowy. Poczekam.
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 18:56, 04 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Edyta10 napisał(a)
cieszę się, że jesteś ja też spałam długo
piękną soczystą masz wiosnę

Witaj Edytko, dzięki za odwiedziny. Wiosna już szaleje na całego.
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 19:00, 04 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
MamaMagda napisał(a)
i jak tam po weekendzie? jakieś nowe zdjęcia sa?
ja nie mogę napatrzeć się na moje tulipany

Marta nowe zdjęcia są, ajakże, tylko coś z zamieszczeniem mam kłopot. Wszystko tak ruszyło, że tylko oglądać, fotografować i się chwalić
____________________
Ania Ogród to życie
katarzynkak 21:35, 04 maj 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Aneczko uprasza się o porcje zdjęć

Jak tam Twoim Panowie? Zdrowi? Moja Dama została zapisana do przedszkola-jestem pełna obaw.

Pozdrawiam.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
marta_d 23:22, 04 maj 2015


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
ModraSowa napisał(a)

Bardzo się cieszę z Twojego przybycia ale najbardziej z Twojego przytycia
Super. Dzięki Marta za pamięć ale naprawdę nie musisz sobie tym teraz zaprzątać głowy. Poczekam.


Hehe jest się z czego cieszyć, 18 kg do przodu tak się składa ze jutro jadę z mężem do zakładu i będziemy sądzić kwiaty, muszę mu pokazać co, gdzie i jak i nie ma dla mnie problemu żebym zabrała kilka bulw do wysłania
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
ModraSowa 23:35, 04 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
katarzynkak napisał(a)
Aneczko uprasza się o porcje zdjęć

Jak tam Twoim Panowie? Zdrowi? Moja Dama została zapisana do przedszkola-jestem pełna obaw.

Pozdrawiam.

Będą Kasieńko, będą.
Moi Panowie różnie, więcej chorują niż są zdrowi. Mam nadzieję, że chociaż latem nam te choroby odpuszczą.
Domyślam się co przeżywasz, miałam tak w zeszłym roku jak Fil zaczynał przedszkole a od września idzie do zerówki w szkole więc znów nowość.
Nie martw się, zobaczysz jaka Hania będzie szczęśliwa
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 23:38, 04 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
marta_d napisał(a)


Hehe jest się z czego cieszyć, 18 kg do przodu tak się składa ze jutro jadę z mężem do zakładu i będziemy sądzić kwiaty, muszę mu pokazać co, gdzie i jak i nie ma dla mnie problemu żebym zabrała kilka bulw do wysłania

Dziękuję Marta. Będziecie sadzić powiadasz To weź długi kij,żebyś mogła precyzyjnie wskazywać miejsca docelowe
____________________
Ania Ogród to życie
Agania 21:02, 05 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Aniu, obudziłaś się wiosennie, wpadam, żeby się przywitać, co tam w ogrodzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
laurowisnia 19:07, 08 maj 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Zaglądam na chwileczkę, jakąś różyczkę dojrzałam, a sen miałam zdaje się kiedyś podobny. Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies