Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród to życie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród to życie

ModraSowa 18:18, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Słuchajcie, można by powiedzieć,że w swojej opowieści doszłam do teraźniejszości, do stanu faktycznego. Jutro jak nie będzie padał deszcz a pewnie nie będzie, zrobię i wstawię jeszcze kilka aktualnych zdjęć.
Jak widać ogród ledwo rozpoczęłam, właściwie w tym roku dopiero posadziłam coś czego nie będę przesadzała(chyba
Nie mam ładnych rabatek, kompozycji... wzięłam się za "grubsze sprawy"
I tak, na ten rok mam dość konkretne plany. Mianowicie: dokończyć ramy ogrodu, nasadzić żywopłoty, zrobić dwie podwyższone rabaty, zrobić ogródek frontowy i ułożyć ścieżki. Wierzę, że mi się uda.

____________________
Ania Ogród to życie
Juzia 18:30, 14 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
Spore założenia. Będę kibicować
PS domek bardzo mi się podoba
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Agania 18:53, 14 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj nam na ogrodowisku, fajnie się zaczyna twoja ogrodowa przygoda, miły wzruszający wstęp przeczytałam, wiele zawdzięczam mamie i to co we mnie zaszczepiła

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ModraSowa 18:54, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Juzia_G napisał(a)
Spore założenia. Będę kibicować
PS domek bardzo mi się podoba

Dziękuję. siedzę u Ciebie.
____________________
Ania Ogród to życie
ModraSowa 19:06, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Agania napisał(a)
Witaj nam na ogrodowisku, fajnie się zaczyna twoja ogrodowa przygoda, miły wzruszający wstęp przeczytałam, wiele zawdzięczam mamie i to co we mnie zaszczepiła


Ach te nasze Mamy kochane... Pewnie większość z nas dzięki Nim jest na ogrodowisku...
Ogródek mojego dzieciństwa nie miał wyszukanych rośli, murków oporowych i systemu nawadniającego, ale zawsze był czyściutki, wypielony.Kochany. Moje najstarsze wspomnienie o nim to rosnące pod płotem ciemno bordowe malwy i szparag lekarski z tymi swoimi pomarańczowymi kuleczkami och wspomnienia...
Ogród się zmienił ale do dzisiaj moja Mamusia, choć coraz starsza, dba o niego jak o własne dziecko.

Dziękuję Ci za miłe słowa i powitanie.
____________________
Ania Ogród to życie
Juzia 19:29, 14 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
ModraSowa napisał(a)

Dziękuję. siedzę u Ciebie.


Długo nie posiedzisz
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ModraSowa 19:43, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Dlaczego tak myślisz?
____________________
Ania Ogród to życie
zawitka 19:46, 14 kwi 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj ---jeszcze jedna miłośniczka roślin i przyrody a do tego pięknie pisze --- domek jest urokliwy i pewnie za chwilę bedzie cudny ogród ---będę zaglądać Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Juzia 19:50, 14 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
Bo u mnie inspiracji nie znajdziesz
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ModraSowa 19:51, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
zawitka napisał(a)
Witaj ---jeszcze jedna miłośniczka roślin i przyrody a do tego pięknie pisze --- domek jest urokliwy i pewnie za chwilę bedzie cudny ogród ---będę zaglądać Pozdrawiam

Witam Cię Halinko,
byłam kilka dni temu Twoim ogrodzie, miło mi że i Ty mnie odwiedziłaś.
Serdecznie Cię zapraszam. Zostań.
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies