Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój zielony salonik :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój zielony salonik :)

martuha 11:34, 12 paź 2014


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 104
Pozdrawiam nie dzielnie
____________________
Między sosnami*** Mój zielony salonik :)
MiraR 12:38, 12 paź 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Ale ślicznie u Ciebie
Lustro faktycznie powiększy ogród,ostatnio Bdan (Mój skromny ogród) z mężem montowała lustro u siebie,wprawdzie ogród ma dużo większy ale zobacz jak ładnie je wkomponowali
Miłego
____________________
martuha 13:23, 12 paź 2014


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 104
Dziękuję z pewnością tam zajrzę, zwłaszcza, że nie bardzo wiem jak się za to zabrać technicznie
____________________
Między sosnami*** Mój zielony salonik :)
martuha 18:48, 23 kwi 2015


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 104
bleebla napisał(a)
Marta, dawno Cię nie było ale może zaglądasz. Chciałam spytać czy znasz może nazwę Twojego powojnika? Ma bardzo ładny kolor


Znalazłam nazwę, to powojnik Jackmani. Znów jest teraz w Biedronce
Chociaż jak oglądam zdjęcia w necie, to ten mój ma jakiś inny kolor
____________________
Między sosnami*** Mój zielony salonik :)
bleebla 17:16, 03 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Dzięki za nazwę
Poka coś
____________________
Aga - Mała eLeczka
asica 17:25, 03 cze 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3814
Ale tu ładnie.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
rzulieta 18:19, 24 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Śliczny pokoik, bardzo ładnie urządzony Nasturcja świetnie wygląda
____________________
Ogródek Niny
bql3 09:27, 25 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Gardenarium napisał(a)
Polecam klon palmowy o purpurowych liściach, pasuje jak ulał i część prawej strony rabat warto wysypać kamyczkami, oddzielić aby nadać tego czegoś co sprawia, że jest na razie monotonnie, a nie musi być



Popieram Danusię - dodaj klon palmowy będzie beautiful ale i tak bez tego widać efekt włożonej przez Ciebie pracy.

gorąco pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
martuha 17:03, 15 maj 2016


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 104
Zapraszam, po przerwie, do saloniku pod chmurką Szybko rosną tu krzewy, kalina już taka duża, Wiąz drobnolistny strzela w górę, choć w zeszłym roku mocno go podcięłam. Postaram się go formować na kształt nieregularnego parasola. Teraz usunęłam najniższą gałąź, muszę zrobić miejsce na klona, którego przymierzam, na razie w donicy. Planuję mu zrobić lekko podwyższoną rabatę otoczoną kamieniami, ale zobaczę w trakcie co z tego wyjdzie.
Piwonie są tu tymczasowo, po kwitnieniu przesadzę lub oddam, nie wiem też czy obroni się róża, może nie będzie pasowała blisko klona?















Na rabatce z lewej przy fothergilli brakuje czegoś wysokiego, marzy mi się klon jawor esk sunset, ale szukam szczepionego na ok. 180-200 cm wys. No i nie wiem jak duży rośnie, czy nie zamieni się w olbrzymie drzewo?



I przedogródek. Tu między różanecznikiem Cunninghams White a powojnikiem Guernsey Cream chcę posadzić coś zimozielonego, jakiś kolumnowy iglak rosnący max 3m? Na razie szukam.





____________________
Między sosnami*** Mój zielony salonik :)
martuha 22:58, 16 maj 2016


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 104
Pełnia kwitnienia. Szkoda, że tak krótko...

____________________
Między sosnami*** Mój zielony salonik :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies