Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

iwonadm 23:26, 31 maj 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Bardzo się cieszę, że założyłaś wątek
z przyjemnością będę się z Tobą spotykać i wspierać ogrodowo
bo jesteśmy na początku
piękny domek i roślinki też już ładnie dobrane
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Napia 00:29, 01 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Jak miło, że mnie odwiedziłaś Twój ogród już dojrzały i piękny, podglądam go od początku Moje ulubione rośliny - róże, bukszpany, lawendy i hortensje zajmują ważne miejsce w Twoim ogrodzie, ja też chcę ich mieć jak najwięcej. A Twoje zdjęcia to klasa mistrzowska. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
iwonaal 18:15, 01 cze 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Przyszłam się przywitać.
____________________
Zakochana w ogrodach
marta_d 18:52, 01 cze 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
W końcu się ujawniłaś tylko czemu tak długo ?! Przepiękny domek, bardzo podoba mi się drewno w elewacji, jest bardzo stylowe i eleganckie, prezentuje się naprawdę znakomicie zauważyłam, że lubimy przeważnie te same rośliny piękny odcień kostki - moje barwy jesieni są nimi tylko w nazwie... z rzeczywistością nie mają nic wspólnego teraz już sie przyzwyczaiłam, ale nie tak to miało być:/
Cieszę się, że mogę u Ciebie gościć
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:55, 01 cze 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
bardzo fajna balustrada od tarasu - mam identyczną na balkonie - tylko kolor nieco inny - złoty dąb. W końcu mąż stolarz
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Napia 22:36, 01 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
iwonaal napisał(a)
Przyszłam się przywitać.

Bardzo dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:42, 01 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
marta_d napisał(a)
W końcu się ujawniłaś tylko czemu tak długo ?! Przepiękny domek, bardzo podoba mi się drewno w elewacji, jest bardzo stylowe i eleganckie, prezentuje się naprawdę znakomicie zauważyłam, że lubimy przeważnie te same rośliny piękny odcień kostki - moje barwy jesieni są nimi tylko w nazwie... z rzeczywistością nie mają nic wspólnego teraz już sie przyzwyczaiłam, ale nie tak to miało być:/
Cieszę się, że mogę u Ciebie gościć

Marta, jak miło Cię widzieć Brakuje mi jeszcze czasu, by to wszystko ogarnąć, muszę poszukać zdjęć z początku i n razie doszłam do tego, że chyba są w innym komputerze
Cieszę się, że Ci się u mnie podoba Jak widzisz ogrodu to zaledwie początki, ale, jak to mówią, najtrudniejszy pierwszy krok, i on już za mną A jeżeli chodzi o taras, to była taka moja fanaberia, bardzo go lubię.Zapraszam na kawę na tarasie, choć ogród w powijakach, widoki są naprawdę piękneWpadaj do mnie jak najczęściej
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ModraSowa 22:49, 01 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Agnieszko,ktoś kto ma taki dom musi być romantyczny.Tak myślę.Ogród też taki będzie,i dobrze... piękna i miłości nigdy za wiele.




____________________
Ania Ogród to życie
Napia 23:01, 01 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
ModraSowa napisał(a)
Agnieszko,ktoś kto ma taki dom musi być romantyczny.Tak myślę.Ogród też taki będzie,i dobrze... piękna i miłości nigdy za wiele.


Aniu, ujęłaś mnie tymi słowami. Nie do końca uważam się za romantyczkę, wiele we mnie pragmatyzmu, ale na dzisiejsze czasy sama się sobie wydaję nieco staroświecka i ...dobrze mi z tym Myślę, że to naturalna ludzka potrzeba, sprawiać, by świat wokół Ciebie był piękniejszy. Staram się więc stworzyć taki swój kawałek świata,w którym także rodzina, przyjaciele, ludzie mi bliscy będą czuli się dobrze i swobodnie. I chyba o to właśnie chodzi.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 23:07, 01 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Kilka zdjęć z przechadzki po ogrodzie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies