Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Agania 20:27, 29 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Widzę, że masz spory kawałek powierzchni i możliwości nasadzeniowych, i pierwsza kompozycja w koszyczku, to tylko bratki.........ale wiesz, że ja też mam bratki na tarasie..........piękny trawnik, aż kipi zielenią jest równiusieńki jak kort tenisowy, już masz pięknie, ile masz arów i czy dysponujesz planem ogrodu i czy masz już jakieś pomysły co dalej...............rób dużo fotek, ale Katkat już ci o tym pisała
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Napia 21:07, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Jeżeli chodzi o przestrzeń, myślę, ze to kwestia perspektywy: Działka ma około 1000 m, ale 20 m szerokości i 50 długości, czyli jest stosunkowo długa. A za nią pole - w tym roku zboże, które stanowi jakby przedłużenie ogrodu i stąd wrażenie, że jest tak dużo miejsca
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:21, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Agania napisał(a)
Widzę, że masz spory kawałek powierzchni i możliwości nasadzeniowych, i pierwsza kompozycja w koszyczku, to tylko bratki.........ale wiesz, że ja też mam bratki na tarasie..........piękny trawnik, aż kipi zielenią jest równiusieńki jak kort tenisowy, już masz pięknie, ile masz arów i czy dysponujesz planem ogrodu i czy masz już jakieś pomysły co dalej...............rób dużo fotek, ale Katkat już ci o tym pisała

Lubię bratki mam do nich sentyment
Trawnik sprawia dobre wrażenie, ale z bliska już tak pięknie nie wygląda. Walczę z pędrakami chrząszcza majowego które podjadają korzenie roślin. Niestety. Plan ogrodu mam już przygotowany, zależało mi bardzo, by był to ogród pełen kwiatów od wiosny do jesieni. Na razie uzupełniam jednorocznymi, które już wschodzą, a powoli dodaję byliny i krzewy
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:25, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Kilka zdjęć sprzed deszczu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:53, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
I jeszcze kilka zdjęć

I jeszcze warzywnik
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Iwk4 00:23, 30 maj 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witam cie Agnieszko. Zajżałam do ciebie i aż się uśmiechnęłam. Mamy podobne roslinki. Masz śliczny domek i początki ładnego ogrodu. Będę tu zaglądać.
____________________
Ogródek Iwony II
dajana 00:47, 30 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Romantyczny domek już masz więc i ogród nie może być pozbawiony romantyzmu Bardzo mi się u ciebie podoba ,a dom mnie szczególnie zachwycił i ten taras prawie jak mój, tylko inny kolor .Oczami wyobrażni ujrzałam już twój ogród ,wiem również że będzie podobny do mojego bo chyba podobne mamy pragnienia a być może i potrzeby duchowe stąd chyba ten wybór stylu ogrodu i domu .Miło było cię odwiedzić .Nie obiecuję bywać u ciebie regularnie bo jestem tak jak ty na początku swej drogi i cięzko prasuję ale w wolnych chwilach odpoczynku będę podglądać twoją twórczośc z wielką przyjemnością.Witam cię i serdecznie pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gardener27 16:24, 30 maj 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agnieszko bardzo się cieszę że zdecydowałaś się w końcu na założenie własnego wątku Pretensję mogę mieć tylko o to że się nic nie pochwaliłaś a ja jako typowy facet nie zauważyłem Twojego wątku w podpisie
Jestem oczarowany Twoim domkiem a i działka też ma olbrzymi potencjał więc ....będzie się działo
Mówisz że dążysz do ogrodu romantycznego Mnóstwo zakupów różanych przed Tobą i bylinowych

Oczywiście będę wpadał, podglądał i doradzał jak tylko potrafię

Pozdrawiam serdecznie

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 00:51, 31 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
dajana napisał(a)
Romantyczny domek już masz więc i ogród nie może być pozbawiony romantyzmu Bardzo mi się u ciebie podoba ,a dom mnie szczególnie zachwycił i ten taras prawie jak mój, tylko inny kolor .Oczami wyobrażni ujrzałam już twój ogród ,wiem również że będzie podobny do mojego bo chyba podobne mamy pragnienia a być może i potrzeby duchowe stąd chyba ten wybór stylu ogrodu i domu .Miło było cię odwiedzić .Nie obiecuję bywać u ciebie regularnie bo jestem tak jak ty na początku swej drogi i cięzko prasuję ale w wolnych chwilach odpoczynku będę podglądać twoją twórczośc z wielką przyjemnością.Witam cię i serdecznie pozdrawiam

Witaj Dajano, bardzo miło mi będzie Ciebie gościć, nawet czasami. Rozumiem doskonale permanentny brak czasu i zbyt wiele obowiązków. Też to znam Dlatego tak bardzo pragnę, by mimo wszystko starczyło czasu na to, co kocham - rodzinę, przyjaciół, dom i od niedawna ogród, który stał się moją wielką miłością. Ogród był moim od lat niespełnionym marzeniem, drewniany dom położony w pięknej okolicy wyborem życiowym.
Na pewno będę się przyglądać, jak tworzysz ogród, bo chyba rzeczywiście tak jest, że ludzie o podobnej wrażliwości odnajdują przyjemność w tych samych rzeczach Jestem ciekawa, jak będzie wyglądał Twój ogród, widzę, że kochasz róże, które także są moimi ulubionymi kwiatami. Bardzo podoba mi się Twój taras - cudowny, jasny, romantyczny, z kolumnami oplecionymi pnącymi różami. Życzę spełnienia ogrodowych marzeń Serdecznie pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 01:03, 31 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Gardener27 napisał(a)
Agnieszko bardzo się cieszę że zdecydowałaś się w końcu na założenie własnego wątku Pretensję mogę mieć tylko o to że się nic nie pochwaliłaś a ja jako typowy facet nie zauważyłem Twojego wątku w podpisie
Jestem oczarowany Twoim domkiem a i działka też ma olbrzymi potencjał więc ....będzie się działo
Mówisz że dążysz do ogrodu romantycznego Mnóstwo zakupów różanych przed Tobą i bylinowych

Oczywiście będę wpadał, podglądał i doradzał jak tylko potrafię

Pozdrawiam serdecznie


Witam Cię Przemku,
bardzo się cieszę, że mogę Cię gościć. Wątek zakładałam pod wpływem impulsu, który wywołały Ewa i Ania. Tak trochę na gorąco, ale już jest Staram się ze wszystkim nadążyć, ale nie jest to łatwe
Gdy mowa o ogrodzie, róże są tymi kwiatami, które muszą być. Nie wiem jeszcze zbyt wiele na ich temat, ale się podszkolę W tej chwili mam kilka białych aspirynek, kupionych w tym roku, które już przymierzają się do kwitnienia, oraz parę bez nazwy, w tym dwie żółte kupowane jako różowe
Przemku, będziesz zawsze mile widzianym gościem, zapraszam serdecznie!
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies