Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Edi00 18:26, 22 cze 2014


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
I jeszcze kilka ujęć ogrodu Ani moimi oczami







____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Konstancja30 18:34, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
jak wspomniałam ten cudny młody kawaler skoncentrował na sobie wszystkie moje zmysły ... ... ależ on słodki ...

no ale przytomnie pospacerowałam po ogrodzie i ... i choć zdarza mi się, że umiem się wypowiedzieć tak tu nie wiem ... nie umiem ... bo cokolwiek nie powiem będzie za mało ...

w ogrodzie zachwyca wszystko ... zawsze zachwycało jednak od mojego ostatniego z nim spotkania miały miejsce zmiany, które przeorganizowały przestrzeń w ogród idealny ... zmieniło się wiele ... tak wiele, ze od czego zacząć trudno zdecydować ...

jak trudno to na pierwszy ogień niech pójdzie szklarnia ... gdy Ania wrzuciła temat jej eksmisji rozgorzała dyskusja ... forum podzieliło się na tych co są za jej przetarganiam do przeciwległej części ogrodu i na tych (z mną ) co tego nie widzą ... Ania wiedziała swoje ... i teraz wiem i ja ...

MI miała rację ... szklarnia w nowej lokalizacji ma się idealnie ... schowany za nią i za różanką warzywniczek również ... tuż obok sad i "Smaczna rabata" z poziomkami i borówkami to wyjątkowo dobrze zorganizowana przestrzeń użytkowa ogrodu ... yhm ... Anuś wrócę na borówki ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:34, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zanim jednak dotrze się do szklarni odurzy człowieka urok różanek ... trzeba przejść bowiem wśród nich slalomem ... i tak uczta zmysłów prowadzi do uczty w ogóle ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:34, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260




róże wymykają się różankom i można je spotkać w innych częściach ogrodu ... wielu nie mam na zdjęciu ... po prostu czasami mogłam tylko patrzeć ... w obiektywie obraz tak mało oddawał prawdziwe piękno, że zaniechałam ... no cóż czeba się nauczyć więcej tego obrazowania ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Gardenarium 18:35, 22 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poczekam z fotkami jak wkleisz swoje, napisz kiedy koniec Żeby nie mieszać tekstów
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Konstancja30 18:35, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pozostając w tej części ogrodu można ostudzić zmysły w oczku wróóoć w stawie ... najlepiej ograniczając się do kontaktu wzrokowego bo rybki som wielkie i ja bym im nie ufała tak do końca ...

nie wiem czym Mi i Kazek karmią i rybki i roslinki ... wiem, że Ogród Mimo Woli to taka mała Ameryka na polskiej ziemi bo u nich fszystko jest wielllkie !!! ...

nad stawem jest ławeczka ... dla tych co chcą zatopić mysli w plusku tych rybek wspomniach i w szumie wody spływającej potoczkiem do stawu ...
jest "Przełęcz Floksikowa" już po kwitnieniu ale było obłędnie ... jest "Lawendowe Wzgórze" w swym najpiękniejszym i najwonniejszym momencie ... są przetaczniki ... firletki ... lilie ... trawy ... cusie nie wiem co i zbłąkane bratki nawet som ...










w zdawałoby się zapomnianym kącie za "choinkami" ot tak ... zupełnie niechcący kompozycja z tojeści ... pysznogłówki i czegoś białego ... ten mariaż nie daje o sobie zapomnieć ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:35, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
tak więc spacerując od różanek upajających swym urokiem ... poprzez ucztę dla podniebienia (tylko dwa poziomki zmniamałam ) ... kojąc skołataną zachwytem i chciejstwami psychikę szumem i pluskiem wody doszłam do Alejki ... no mojej alejki dzięki fantazji Ani ...
uwielbiam tę grę światła przenikającą między liśćmi ... to spektakl wart każdej wykradzionej pędzącemu życiu chwili ...












____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:35, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260


rzut oka na dobry humor przy stole ...



Aleja kończy rabatą, która debiutowała jesienią ... jak nic nie pomyliłam (a w tylu Anny przedsięwzięciach rabatowych można się pogubić )





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:35, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pojawiające się w ogrodzie firletki oczarowały mnie czy to w grupie ... czy mniejszym przypadkiem istniejąc w rabacie są subtelnym i mocnym akcentem zarazem ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 18:35, 22 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
były tez stipy ... alez toto ma moc w swym zwiewnym kłaku ...
nawet w donicach kompozycja idealna ... wiesz Anuś tak z litości nie mogłaś choć trochę przybadziewić ) ... nie wszędzie idealnie



i oni ... zakręceni na zielono ... energetyczni i cieszący się tym pierwszym dniem lata w tak wspaniałych okolicznościach przyrody ludzie ... ależ jesteście fajni ...










nie ma tu wszystkich ... nie z każdym też udało się porozmawiać ... pożegnać ... ale atmosferę tworzyli wszyscy ...

Aniu ... Kazku jesteście wspaniali ... stworzyliście przepiekny kawałek świata i bardzo Wam dziękuję, że jesteście ... a jeszcze bardziej za to, że jesteście uprzejmi nazywać nas przyjaciółmi ... to zaszczyt ...

dziękuję Kasi, że nas zabrała z sobą w tę podróż ...

i dziękuję wszystkim za wspaniałe towarzystwo w tę energetyczną sobotę

pozwolę sobie tez podziękować Muminkowi za te milion uśmiechów i jednego małego pawia bo jest bossski ... ale co się dziwić jak chłopak ma Taaakich dziadków i Taaakich rodziców ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies