Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

ewa004 19:55, 22 cze 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I ja jestem pod wielkim wrażeniem
Pozdrawiam wszystkich uczestników
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Matka 20:26, 22 cze 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mała Mi!cudnie
____________________
U Matki
Magda70 20:31, 22 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)


Sebek trafimy razem, zgarnę Cię po drodze


Moglibyście jeszcze po mnie zajechać
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:48, 22 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Piękne ujęcia pięknego ogrodu
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Mala_Mi 20:50, 22 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Od tego powinien zacząć się wątek..... ale jest dobrze... tytuł wątku dobry

To byłą powtórka spotkania po prawie dwóch latach od poprzedniego spotkania... część gości ta sam, cześć nowych twarzy... szkoda, że nie wszyscy mogli przyjechać..

Bardzo mi przykro, że nie byłam w stanie zaprosić wszytkach.. ale moje zdolności organizacyjne oraz ilość miejsc parkingowych jest ograniczona. Musiałam określić jakiś sensowny klucz... którym kierowałam się prz zapraszaniu gości.

Listę ograniczyłam do osób z Podkarpacia, które zaglądaja do mnie na wątku oraz do Przyjaciół nie z Podkarpacia, którym przyjazd na pół dnia był jeszcze sensowny... a mnie też gościli u siebie, albo bardzo, bardzo mocno zapraszali... prowadzą tez swoje ogrody otwarte dla innych... i często goszczą ogrodomaniaków.

Przepraszam wszystkich których chętnie bym zaprosiła, ale miałam ograniczenie do 30 wątków.. wg mojego mniemania było to ilość do ogarnięcia. Jak zwykle sie pomyliłam i było trudno ogarnąć towarzystwo.. Dziękuję mojej rodzinie za wyrozumiałość i wielką pomoc przy organizacji .. bez nich bym ległą i została zakopana jak ciotka w burakach

Weekend był przeznaczony dla moich prawdziwych przyjaciół, już nie tylko Forumowych ale realnych i rzeczywistych.. Pszczółki i Bogdzi.....

Cieszę sie, że Danusia postanowiła do nas dołączyć, chociaż spotkanie było krótkie, za krótkie.. wsiadła po pracy w samolot i przyleciała I jak nie kochać naszej Matki wszystkich Ogrodomaniaków.

Dziękuje Ci Danusiu, że przyleciałaś na skrzydłach... naprawdę było nam bardzo miło... i wizyta Danusi byłą trzymana w tajemnicy przed wszystkimi..to była taka niespodzianka dla moich gości Towarzystwo podkarpackie mogło osobiście poznać naszą Danusię Dzięki Danusi możemy spotykać sie wirtualnie i w realu. Dziękuje Ci za to z całego serducha.

Niestety nie umiem pisać tak pięknie jak nasza Konstancja.. ale naprawdę dziekuję wszystkim gościom za przybycie.. Dziękuję za prezenty, których miało nie być.. ale prezenty w 200% trafione w gust i zapotrzebowanie.. przyjęłam je.. i nawet powiem nieskromnie, że sprawiły wielką radosć.. Dziękuję za wkład konsumpcyjny do imprezy.... i tu mam kolejne przemyślenia, ale o tym w podsumowaniu...
Dziękuję za wyrozumiałość dla mojego braku zorganizowania..
Dziękuje za pochwały dla ogrodu... nic tak ogrodnika nie napawa radością jak pochwała od innych ogrodników.
Dziękuję Danusi za wszystkie sugestie dotyczące udoskonaleń w ogrodzie... rzecz bezcenna... łapki już świerzbią do realizacji

Domek dla owadów nie wytrzymałam i już zamontowałam...

A to moi goście.. brakuje Kasi, która musiała wcześniej wyjechać i brakuje mojej rodziny... krępowali sie ustawić do wspólnego foto... ale to też Ogrodomaniacy

Ogólnie było nas 39 osób z Muminkiem + pies.. wodzony na pokuszenie niezliczoną iloscią ciast...


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 20:59, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu .. Podsumowanie wyszło Ci bosko

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
dorciabe 21:01, 22 cze 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aniu masz przepiekny ogród Pokazywałaś nam go milion razy. Ale dzisiaj oglądając zdjęcia Danusi i Konstancji czułam się jak bym widziała go pierwszy raz. Cudowne nowe spojrzenie na Twój ogród. Dziekuję za te wszystkie ujęcia
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
MarekW 21:07, 22 cze 2014


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Trafiłaś w 10-tkę podsumowaniem i to my dziękujemy za zaproszenie Ja czułem się zaszczycony tym wyróżnieniem a ogród hmm znów wywrócony do góry nogami, nic nie było tam gdzie wcześniej, KOBIETO! jak Ty dajesz radę to wszystko robić??? Podziwiam ale naśladować nie umiem. Ale żeby nie było ogród znów o niebo ładniejszy i taki do najdroższych magazynów branżowych
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Borbetka 21:08, 22 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Zupełnie Aniu inaczej widać teraz WASZ ogród. Pokazany wieloma oczami. Cudowny, zadbany i kochany.
____________________
borówcowy wizytowka
hanka_andrus 21:40, 22 cze 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i po spotkaniu!
Ale się tu działo!
Pół Ogrodowiska się zleciało,
a pozostałe pół pod kompem siedziało.

Ogród bez zastrzeżeń uroczy,
Goście dopisali przez dzień cały i pół nocy.
A komu było jeszcze mało,
na drugi dzień się zostało.

Gospodarze na głowie stawali,
żeby wszystko się udało i było perfekt,
a pan domu nawet zdjęcia z dachu robił po kryjomu.

I jeden minus w tym całym zamieszaniu,
że też wiatr nie zawiał na ten zlocik Hanię.
Ale mam nadzieję,że trafię tam kiedyś na chwil kilka,
Jak nie w tym życiu, to w postaci motylka.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies