Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 20:07, 23 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Marto, Aniu dziękuję Wam bardzo za pozytywne myśli. Jestem już w domu i uczę się chodzić Ogródek oglądam z okna i nadzoruje. Pozdrawiam ciepło
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
20:16, 23 lip 2014
Rysko to dobrze,że już w domku,wracaj jak najszybciej do zdrowia.Ogródek poczeka a potem odwdzięczy się z nawiązką.
Miłego wieczoru
ryska 20:27, 23 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Aniulka napisał(a)
Rysko to dobrze,że już w domku,wracaj jak najszybciej do zdrowia.Ogródek poczeka a potem odwdzięczy się z nawiązką.
Miłego wieczoru

Dziękuję Ci bardzo, to strasznie miłe, że osoby których nie znam i które mnie nawet na oczy nie widziały tak mnie wspierają. To bardzo miłe i w moim stanie psychicznych wzlotów i upadków wywołuje uśmiech na twarzy. Dziękuję i pozdrawiam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgnieszkaW 21:27, 23 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Renatko, widok na ogród pozwoli szybciej zregenerować organizm, a Twoi bliscy niech się starają i pięknie dbają o Ciebie i ogród Zdrówka życzę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
21:39, 23 lip 2014
ryska napisał(a)

Dziękuję Ci bardzo, to strasznie miłe, że osoby których nie znam i które mnie nawet na oczy nie widziały tak mnie wspierają. To bardzo miłe i w moim stanie psychicznych wzlotów i upadków wywołuje uśmiech na twarzy. Dziękuję i pozdrawiam.

Rysko ja po poważnym złamaniu kuloska,więc mogę się domyślać co czujesz ucząc się chodzić.Trzymam kciuki.
21:40, 23 lip 2014
Więc bardzo Ci dopinguję.A kwiatuszki poczekają na swoją panią.
tabliczkazna... 22:15, 23 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)
Marto, Aniu dziękuję Wam bardzo za pozytywne myśli. Jestem już w domu i uczę się chodzić Ogródek oglądam z okna i nadzoruje. Pozdrawiam ciepło


Kochana, jakie gorsze myśli! Patrz, jaka masz fantastyczna perspektywę - kawka, gazetka i tylko co jakiś czas rzut oka czy równo rabaty robią.

Głowa do góry! Bedzie dobrze, już jest, bo jesteś w domu
____________________
Marta
Ivvvona 07:39, 24 lip 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Cieszę się że już jesteś w domu, życzę szybkiego powrotu do sprawności. Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
ModraSowa 01:31, 25 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Renatko. Bardzo się cieszę ,że już jesteś PO. Pewnie jesteś spokojniejsza.
Teraz to już może być tylko lepiej.
My z Martą mamy już pod kontrolą dwóch takich(tzn.każda z nas ma po jednym) co to się uczą chodzić, to i Ciebie możemy do nich dokoptować
Kochana, wierzę w Ciebie. Gorąco pozdrawiam
____________________
Ania Ogród to życie
ryska 17:33, 25 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
AgnieszkaW, Aniulka, tabliczkazna........,Ivvvona, ModraSowa jeszcze raz dziękuję. Psychika mi już wróciła do normy a z każdym dniem i fizycznie jest coraz lepiej.
Aniu, Marto pierwsze kroki dziecka to cudowne chwile. Ja w swoim 38 letnim życiu uczę się po raz 4 chodzić. Jak opanuję tę trudną sztukę i pozbędę się kompensacji to pewnie będę się cieszyć tak jak WY z samodzielnych wędrówek WASZYCH dzieciaczków.
Kwiatuchy dla WAS

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies