Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

tabliczkazna... 22:17, 25 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Piękne! Dziękujemy i życzę siły w ramionach, mocnej głowy, by rządziła nogami i co dzień tysiąca powodów, by chciało sie chcieć. Bedzie dobrze, zobaczysz!
____________________
Marta
22:36, 25 lip 2014
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
...życzę siły w ramionach, mocnej głowy, by rządziła nogami i co dzień tysiąca powodów, by chciało sie chcieć. Bedzie dobrze, zobaczysz!

Bardzo ale to bardzo trafne słowa,jakże przemawiające i życzę tego samego Rysko.
Ivvvona 22:21, 28 lip 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774

Cieszę się że jest coraz lepiej. Oczywiście zapraszam Cie do siebie jak tylko będziesz mogła tzn. siły ci pozwolą. Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
ryska 09:04, 30 lip 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Dzień dobry
Widzę, że znów miałam cudownych gości. Zdrowieć w takim Towarzystwie to sama przyjemność.
Iwonko skorzystam na pewno, nie mogę się doczekać.
Kwiatuszki dla zaglądających. Miłego dnia

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
22:13, 06 sie 2014
Rysko co u Ciebie? Jak zdrówko? Jak przebiega rehabilitacja?
Zostawiam Ci kwiatuszka a właściwie kwiatuszki
Pozdrawiam serdecznie




ryska 22:45, 08 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Aniulka napisał(a)
Rysko co u Ciebie? Jak zdrówko? Jak przebiega rehabilitacja?
Zostawiam Ci kwiatuszka a właściwie kwiatuszki
Pozdrawiam serdecznie






Hej, dziękuję za piękne kwiatuszki.
Z każdym dniem mam coraz więcej siły, ból też coraz mniejszy. Kule służą mi do poprawnego chodzenia ale i do pokazywania chwastów w ogródku.
Mam dwie kochane Córeczki- pomocnice, więc daję radę. Dziękuję Ci za pamięć i pozdrawiam gorąco.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
23:03, 08 sie 2014
To super,że tak sprawnie wszystko przebiega A córcie kochane
Spokojnej nocki życzę
tabliczkazna... 10:42, 09 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)


Hej, dziękuję za piękne kwiatuszki.
Z każdym dniem mam coraz więcej siły, ból też coraz mniejszy. Kule służą mi do poprawnego chodzenia ale i do pokazywania chwastów w ogródku.
Mam dwie kochane Córeczki- pomocnice, więc daję radę. Dziękuję Ci za pamięć i pozdrawiam gorąco.


Ooo! To rzeczywiście wracasz do formy, hihi ))
Poczekaj, za półtora miesiąca dobrze bedzie sie nimi robić dołki pod tulipany i narcyze
____________________
Marta
ryska 18:30, 09 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Marta, Ty to masz głowę. A jak nie będą mi już potrzebne to przerobię je jako podpórki do np hortensji albo na dizajnerskie trzymaki do lampionów. A ja miałam zamiar demonstracyjnie wywalić je do kosza a tu tyle możliwości ha ha.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgnieszkaW 17:42, 11 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Renatko, pozdrawiam cieplutko
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies