Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 22:37, 19 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mam sentyment do tej Twojej maturzystki, bo pojawiła się w naszej pierwszej wymianie poglądów na temat starych fotografii. Bardzo się ciesze, że udało jej się spełnić marzenia. Gratuluję mamie i córce.

Tak pamiętam, instax zamiast sukienki studniówkowej, 3 dni w Warszawie zamiast półmetku, a teraz geologia stosowana... cała Wiki i jej indywidualne podejście do świata
Dziękujemy serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 22:46, 19 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Zana napisał(a)
Dobry wieczór Reniu. Teraz ja będę stałym podczytywaczem Twojego wątku. Bardzo mi się tu podoba. Szpaler hortensjowy normalnie mnie powalił a kącik wypoczynkowy przeuroczy. Ławeczkę przed miskantami doskonale sobie wyobrażam. Bardzo nastrojowy jest Twój ogród
A i tawułki Twoje faktycznie identyczne jak moje, więc chyba mam te co chciałam mieć. Pozdrawiam

Witaj, bardzo się cieszę, że ten mój maleńki świat wydał Ci się ciekawy. Zapraszam serdecznie, rozczulam się nad każdym kwiatkiem więc zdjęć u mnie nie brakuje Również pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Zana 22:48, 19 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AgataBC 11:33, 20 lip 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Oglądałam i zachwycałam się już kilka dni temu ale nie miałam czasu napisać.

ryska napisał(a)




Ta ściana to Twój niezaprzeczalny atut.. normalnie jak w innym kraju. Taki prawdziwy romantyczny zakątek z dawnych lat. A ta gra światła tylko namnożyła mi myśli w wyobraźni.
Przypomnij co to za powojnik się na niej wdzięczy.

ryska napisał(a)




Śliczna ta dalia, wiesz co to za jedna? Dzięki temu zestawieniu z hortensjami zaczęłam na nie patrzeć przychylniejszym okiem (na hortki).
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
sylwia_slomc... 11:37, 20 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82134
Donica w kąciku wypoczynkowym wymiata Wdzięczna i romantyczna , bardzo nastrojowa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
czeresniowap... 13:20, 20 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
hej Renatko wpadłam się pozachwycać , a jest czym mmm... dale , powojniki róże, płotek , ściana o warzywniku nie wspominając , wszystko miód malina no ! jest na czym oko zawiesić bardzo ładnie
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
ryska 13:43, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Zana napisał(a)

Śmiej się śmiej o np. taka sesja z kosmosu

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:09, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Agcia napisał(a)
Oglądałam i zachwycałam się już kilka dni temu ale nie miałam czasu napisać.



Ta ściana to Twój niezaprzeczalny atut.. normalnie jak w innym kraju. Taki prawdziwy romantyczny zakątek z dawnych lat. A ta gra światła tylko namnożyła mi myśli w wyobraźni.
Przypomnij co to za powojnik się na niej wdzięczy.



Śliczna ta dalia, wiesz co to za jedna? Dzięki temu zestawieniu z hortensjami zaczęłam na nie patrzeć przychylniejszym okiem (na hortki).


Rozpływam się z radości, że ktoś tak samo odbiera moją instalację i że zdjęcia to przekazały Ten powojnik to Krakowiak.
Dalia to Franz Kafka
Coraz więcej kwiatuszków


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:16, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
sylwia_slomczewska napisał(a)
Donica w kąciku wypoczynkowym wymiata Wdzięczna i romantyczna , bardzo nastrojowa

Dziękuję, na podwórku teraz pachnie liliami i też romantyczności dodają tylko że różance


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:29, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
czeresniowapomadka napisał(a)
hej Renatko wpadłam się pozachwycać , a jest czym mmm... dale , powojniki róże, płotek , ściana o warzywniku nie wspominając , wszystko miód malina no ! jest na czym oko zawiesić bardzo ładnie

Zguba się znalazła witaj, cieszę się, że Ci się podoba.
Miód malina mówisz albo różowiasta pomadka pozdrowionka i pokazuj się częściej.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies