Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 22:00, 20 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
ewsyg napisał(a)
Renatko, dawno u Ciebie nie byłam i żałuję bo tu jest bajecznie, kolorowo. Super ta ściana z roślinnościom i ten biały płotek ma taki urok osobisty Cudnie komponują się z nim roślinki.

Dziękuję Ewo, że mimo rekonwalescencji zaglądasz do mnie. Na dodatek z miłymi słowami Białe płotki i wyglądające zza sztachetek roślinki to był strzał w dziesiątkę. Ładnie a do tego mój pies nie włazi w rośliny, nie niszczy ich i nie kaleczy się o nie ( róże). Same plusy
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AnnaCh 22:57, 20 lip 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Renia, super porównanie
Aż trudno uwierzyć, że to to samo miejsce
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Nallar 23:12, 20 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)


O... to ten sam który dziś odwiedził mój ogródek.
Reniu czy sundewilla (czy jak jej tam) zimowała już u Ciebie?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zoja 06:55, 21 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ryska napisał(a)

Dziękuję Ewo, że mimo rekonwalescencji zaglądasz do mnie. Na dodatek z miłymi słowami Białe płotki i wyglądające zza sztachetek roślinki to był strzał w dziesiątkę. Ładnie a do tego mój pies nie włazi w rośliny, nie niszczy ich i nie kaleczy się o nie ( róże). Same plusy


Same plusy - ale efekt wizualny rewelacja
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
tulucy 06:59, 21 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
katujesz tym płotkiem
ale ponieważ nie wiem, kiedy się swojego doczekam - to chociaż Twoim oczy nacieszę
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ryska 07:34, 21 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Nallar napisał(a)

O... to ten sam który dziś odwiedził mój ogródek.
Reniu czy sundewilla (czy jak jej tam) zimowała już u Ciebie?

Tak zimowała.
Na początku trzymałam je w piwnicy ale to była loteria. Parę krzaczków mi wypadło. Mam teraz tylko jedną dużą i trzymam ją na południowym parapecie w domu w okresie od października do maja. Tu sobie kwitnie, gubi trochę liści ale nie usypia na zimę. Motylków Ci u mnie dostatek
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 07:46, 21 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Aniu, Zoja, Lucy miło mi. Zaglądajcie a tymczasem życzę Wam i Podglądającym miłego dnia. Zmykam do spraw codziennych
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 08:23, 21 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Reniu, nawet nie wiem, które zdjęcie zacytować, wszystkie piekne. Ścianka z powojnikami cudna. Śliczny masz ogród, romantyczność i harmonia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anabuko1 11:05, 21 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
piękne róże, clemki
I to zdjatko motylka na werbenie,Suuper!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
mirkaka 12:38, 21 lip 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Witaj, metamorfoza kącika zachwycająca. Jak zrobiłaś rusztowanie dla powojników na ścianie? Bardzo ładnie i delikatnie ten powojnik tam wygląda, tak koronkowo
Czy ten stawek jest zlikwidowany? Mogłabyś pokazać z takiej samej perspektywy jak na zdjęciu z przed lat?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies