Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

zoja 10:36, 23 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
gobasia napisał(a)


Ja bardzo chętnie...
czekoladę to ja chłonę ,oj i to jak jeszczezaszkodzi? ...nie ma takiej opcji
pudełko ptasiego mi nie szkodzi to i przeterminowanego Małysza strawimy


Gobasiu jak można porównywać świeżutkie pudełko ptasiego ze starym Małyszem ? w dodatku wygląda na białą czekoladę - ta mniej czekoladowa

Macham Dziewczyny!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
gobasia 10:51, 23 lis 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
zoja napisał(a)


Gobasiu jak można porównywać świeżutkie pudełko ptasiego ze starym Małyszem ? w dodatku wygląda na białą czekoladę - ta mniej czekoladowa

Macham Dziewczyny!



może i stary...ale taki mistrz to rarytas ja bym się skusiła,nie bacząc na skutki zdrowotne
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ryska 19:22, 23 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Raz rzeźba oberwała po uszach więc zamknęli ją w gablocie po renowacji.
Też wolę ptasie mleczko ale najbardziej te miętowe pastylki w czekoladzie albo gorzką czekoladę.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:33, 23 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
jankosia napisał(a)
Renia, na you tubie jest kupa filmów o uprawie rukwi w domu w akwarium. Może sobie spróbujesz? Miałabyś jedzonko cały rok. Ja nigdy nie jadłam, ale lubię rzodkiewkę i rukolę więc jak mówisz że ostrawe to powinna mi smakować Muszę spróbować chyba

Myślę, że nie trzeba żadnego filmu oglądać, bo to roślina bezproblemowa.
Nasiona wiosną wrzuciłam do pojemnika z błotem, potem wysadziłam na dwór do oczka, rozrosła się niesamowicie. Teraz wykopać trochę, wsadzić znów do naczynia z wodą i to byłoby na tyle.
Spróbuj, ja może rzeczywiście trochę tego do domu przyniosę.
Ale chcę też zobaczyć czy i jak przezimuje.
Dziś z nią nic nie robiłam, szlifowałam za to stolik kawowy, gipsowałam dziury po wieszaku na telewizor(kocham przemeblowania ) i malowałam kawałek ściany, który ujawnił moje wcześniejsze fantazje kolorystyczne.
Jutro przyjdą farby kredowe(do tego stolika kawowego). Ależ ich jestem ciekawa, naczytałam się i pozytywnych i negatywnych opinii i jak to ja, sama muszę wyrobić sobie opinię
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 21:13, 23 lis 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Stary nie stary, ale skoro zamknięty w gablocie to nici z naszych planów.
Pudełko ptasiego też potrafię wchłonąć a że na chwilę obecną takowych nie mam to idę zadowolić się krówką ciągutką. Po tłustym boczusiu który właśnie zjadłam wskazana jest odrobina słodkości.

Ciekawe czy ustalili już kto to ucho odgryzł

Czekam na foty stolika przed i po renowacji.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 20:15, 24 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Bardzo ciekawe menu Ewuniu
Fot stolika przed nie mam ale zrobiłam w trakcie czyli po szlifowaniu. Pozostało mi jeszcze szlifowanie lakieru i druga powłoka lakieru.
Jutro powinnam to ogarnąć.
Miłego weekendu
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
basia3 21:03, 24 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
a ja od poniedziałku jestem na detoksie słodyczowym. A wy tu na pokuszenie.
____________________
JEST DOBRZE :D
ryska 21:20, 27 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
basia3 napisał(a)
a ja od poniedziałku jestem na detoksie słodyczowym. A wy tu na pokuszenie.

Basiu jak Ci idzie? Ja nie mam ciągotek do słodyczy, zazwyczaj , ale są takie dni, że dałabym radę zjeść tabliczkę gorzkiej czekolady.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:29, 27 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
ryska ku pamięci
Zadołowałam w szklarni róże na pniu, lawendy, malutkie ostrogowce białe, barbule.
Zerwałam ostatnie pomidory w szklarni Bawole Serca. Są zapalone, więc szybko dojrzeją w pudełku po butach.
Przykopałam facelię w szklarni.
Wsadziłam astry miniaturowe do gruntu (rosły w donicach).
Wykopałam mieczyki.
Wyrwałam wszystkie kosmosy.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:38, 27 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Szybkie fotki z telefonu.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies