Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 22:07, 22 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Haniu
O rety tyle dobroci już masz na świecie, u mnie wszystko pod ziemią. Jedynie te poczochrane czosnki wyszły jesienią. Choć widzę różnicę w tej zimie w porównaniu do wcześniejszych. Otóż niektóre róże mają zielone liście wciąż.
Astry tak wcześnie startują? Fajnie, bo mam 10 krzaczków a wysadziłam je jesienią z donic w nietypowym miejscu(pod jagodami kamczackimi).

Czas na hodowlę resztkową


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Makusia 09:53, 23 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Reniu zdjęcia jak zwykle świetne- ten padający śnieg- w pierwszej chwili w ogóle nie skojarzyłam, że to śnieg
Pozdrawiam mroźnie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Muszelka 17:33, 23 sty 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
A w moim ogrodzie od trzech lat mieszkała para sierpówek. Piszę "mieszkała", bo od tygodnia została tylko jedna synogarlica. Druga padła ofiarą, prawdopodobnie kota.
Zobaczyliśmy na trawniku kilkanaście piórek, prawdopodobnie z walki.
Od kilku dni do karmnika przylatuje tylko jedna sierpóweczka. Troszkę zje ziarenek, a potem godzinami siedzi na daszku karmnika i smutno patrzy w dal. Serce mi pęka...
Byli tak bardzo radosną, szczęśliwą parą...

Ryska, bardzo Ci dziękuję za pomidorkową podpowiedź. Już namierzyłam, skąd mogę zamówić nasionka.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
BasiaLT 19:58, 23 sty 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
A co to za hodowla resztkowa?
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anda 21:20, 23 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Śliczne sierpówki do Ciebie przylatują
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ryska 12:04, 25 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Hej, witam w ten piękny, słoneczny dzień
Dziękuję, że zaglądajcie mimo, że nic się nie dzieje.

Marta wróciłaś ze snu zimowego? Też „działasz” na słońce jak ja?

Muszelko bardzo smutna historia.
Wielokrotnie w moim życiu widziałam śmierć ze starości, z powodu choroby,
z powodów łańcucha pokarmowego ( tak tu zaliczam człowieka) i zawsze
trudniej jest jak się człowiek zaangażował
w przyjaźń ze zwierzęciem...

Hodowla resztkowa to niewykorzystane części pietruszki, selera zanurzone w wodzie.
Na zdjęciu wyżej jest pietruszka a teraz wstawiam selera naciowego.


Ewa sprawiają mi niesamowitną radość
Pozdrawiam serdecznie

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
eda 12:41, 25 sty 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hej macham serdecznie Renatko u mnie szczypiorek świeci na parapecie popatrzę na twoją zieleń buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
ryska 12:57, 25 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Hej hej, miło, że wpadłaś. Parapet pusty, tylko ten biedny seler się zieleni a tuż obok syrop z cebuli się robi, bo coś mnie bierze.
Na podwórku mam lodowisko pokryte warstwą wody. Całe szczęście do wieczora powinno się to roztopić, chociaż w nasłonecznionych miejscach.
Odsyłam buziaki


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kokesz 14:13, 25 sty 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6682
Reniu, będziesz w tym roku na Gardenii?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Nallar 14:32, 25 sty 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Wstawiałaś gałązki Forsycji do wody? czy to z ubiegłego sezonu bo nie doczytałam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies