Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Dorota123 12:15, 03 lut 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ryska napisał(a)
Sylwia to wyżej to nie makro tylko portret. A ja chcę mrówce w oczy spojrzeć
Też bym chciała, ale mój aparat nie koniecznie, a może moje umiejętności są tak mizerne, że tego koloru oczu dostrzec nie mogę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
weronika77 18:49, 04 lut 2018


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Nadrabiam i odwiedzam, zanim wiosna zagoni do prac ogrodowych. Kapustki ozdobne już kupiłaś, bo ja tak. Ciemierniki ładnie się prezentują, a zdjęcia zimowe urocze.Pozdrawiam.

Zostawiam odrobinę wiosny. Moja wisteria mam nadzieję, że zakwitnie, bo w ub. r. przemarzła i dopiero drugie kwitnienie w sierpniu pokazało, że żyje.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
ryska 17:19, 05 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Nallar napisał(a)
To coś jest trudno przepędzić, w przychodniach tłumy.
Kwiatuch przecudnej urody, dziękuję.
No dobra, mrówka mniejsza ale żabce też, dobra? obiecujesz?

Żabciom to mi się udaje tym co mam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 17:25, 05 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Dorota123 napisał(a)
Też bym chciała, ale mój aparat nie koniecznie, a może moje umiejętności są tak mizerne, że tego koloru oczu dostrzec nie mogę.

Mój też sprzęt nie daje rady.
Czytałam, że niektóre te piękne zdjęcia w mega przybliżeniach są takie ostre, bo powstają z nałożenia na siebie kilku-kilkunastu zdjęć.
Wyższa szkoła jazdy.
Do tej pory nie mam ani jednego zdjęcia mrówek więc też nie wiem jaki mają kolor ocząt
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 17:28, 05 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
weronika77 napisał(a)
Nadrabiam i odwiedzam, zanim wiosna zagoni do prac ogrodowych. Kapustki ozdobne już kupiłaś, bo ja tak. Ciemierniki ładnie się prezentują, a zdjęcia zimowe urocze.Pozdrawiam.

Zostawiam odrobinę wiosny. Moja wisteria mam nadzieję, że zakwitnie, bo w ub. r. przemarzła i dopiero drugie kwitnienie w sierpniu pokazało, że żyje.


Witaj Weroniko, jeszcze nie zamawiałam nasion, choć mam w koszyku, kapustki też.
Najwyższa pora to sfinalizować
Ciemierniki dziś znów okryłam gałązkami.
Piękne są, jak Twoja wisteria.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 17:33, 05 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Moje ciemierniki dziś
I dębolistna tak sobie zimuje w pralni
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 17:56, 05 lut 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Czy te oczy mogą kłamać....
Dziękuję za fotki mojej bratanicy, a co do dębolistnej to chcesz powiedzieć że to ta sama o którą tak walczyłaś?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 18:09, 05 lut 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614

Oczywiście to cały czas ta sama
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Rumianka 19:25, 05 lut 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Ależ ciemierniki obficie kwitną...moje pod sniegiem jeszcze bez pąków...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Anda 19:28, 05 lut 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Sliczne ciemierniki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies