Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa symfonia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa symfonia

ElzbietaFranka 23:02, 23 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Sabina76 napisał(a)


Ewka, przepraszam Kochana, że dopiero teraz piszę. Niektóre jeżówki mi się rozsiały - te najbardziej popularne - różowe. Szkoda, że nie białe. Hortulus piękny. Mogłabym tam sobie tylko tak posiedzieć z książką albo i nawet z niczym A nad morzem byłam w Mielnie, ale dziękuję za zaproszenie Jak będę w okolicy, to wpadnę do Ciebie i pobuszuję po Twoim ogrodzie
Korzystając z okazji, wiesz może co to za roślinka? Przytargałam wczoraj taką z łąki. O mało co łopatki nie złamałam.





Witam Sabina

Chyba jeszcze nie byłam zaczynam oglądanie i wpadłam na powyższą fotkę. To krwawnica na pewno mam ją u siebie. Jeżeli ci się podoba to koniecznie powinnaś ja zaprosić do ogrodu. Możesz jesienią zebrac z niej nasiona i zasiać, również wykop kłącza tej rośliny i posadz u siebie ona się krzewi więc uszczerbku dla niej nie będzie. Podłej dobrze bo lubi mokre podłoże.

U mnie rośnie przy oczku wodnym
Idę dalej ogladac
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Sabina76 23:08, 23 lis 2019


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
I jeszcze takie tam...
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 23:25, 23 lis 2019


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
ElzbietaFranka napisał(a)





Witam Sabina

Chyba jeszcze nie byłam zaczynam oglądanie i wpadłam na powyższą fotkę. To krwawnica na pewno mam ją u siebie. Jeżeli ci się podoba to koniecznie powinnaś ja zaprosić do ogrodu. Możesz jesienią zebrac z niej nasiona i zasiać, również wykop kłącza tej rośliny i posadz u siebie ona się krzewi więc uszczerbku dla niej nie będzie. Podłej dobrze bo lubi mokre podłoże.

U mnie rośnie przy oczku wodnym
Idę dalej ogladac


Witaj Elu

Niestety krwawnica nie przeżyła u mnie do tego sezonu. A tak się nakopałam, żeby ją wydobyć z tej zbitej łąki. I to pierwszy raz przyniosłam coś "z pola" i od razu porażka. Widocznie takim sposobem roślin się nie dorobię ha ha .....
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
sierotka 22:58, 26 lis 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Sabino piękny ogród cudne róże
Będę zaglądać i rozmawiać o różach min ok ?

Pozdrawiam serdecznie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies