Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

agu 17:03, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2019
Posty: 30
Cudowny ogród Jolu, jak go zobaczyłam to wstrzymałam oddech... i plany. Już prawie wiedziałam czego chcę ale Twój ogród z trawami mnie zaczarował. Przejrzałam cały wątek i jestem pod wielkim wrażeniem jak szybko to osiągnęłaś! Masz rękę i intuicję do roślin
____________________
Agu W jabłoniowym sadzie
lojalna_ 15:22, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
agu napisał(a)
Cudowny ogród Jolu, jak go zobaczyłam to wstrzymałam oddech... i plany. Już prawie wiedziałam czego chcę ale Twój ogród z trawami mnie zaczarował. Przejrzałam cały wątek i jestem pod wielkim wrażeniem jak szybko to osiągnęłaś! Masz rękę i intuicję do roślin


Witaj serdecznie bardzo dziękuję . Wiesz w tym roku naprawdę ogrod mnie cieszy . Czuje się tutaj bardzo dobrze . Buxiaki przesyłam ♡
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:34, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindziu magnolie moja miłość hihi szkoda ze tak szybko znikają ale Genie mnie zaskoczyła jeszcze dziś ma kwiaty a ponoć jak ma ochotę to jeszcze w lipcu kwitnie . Jak wcisnę to będę jeszcze kupowała ♡♡♡♡


Małgosiu hihi ściskam równiez . Dziękuję kochana ♡♡♡



Beatko_m witaj kochana dawno się nie widzialysmy . Musze zajrzeć koniecznie do Ciebie . Buziam mocno dziękuję bardzo ♡♡♡


Ryśka Renatko kochana taki mały metraż nie trudno ogarnąć ale nie ma co się przemeczac. Foty zawsze przełamuja . U Ciebie tez rąk zimno brrrr dziś u mnie był minus w nocy .



Mała Mi Anka haa bez jaj ♡♡♡♡ FudUs macha )))


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:36, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Johanka77 napisał(a)
Cześć Jola!
Piękne zdjęcia! Piękna wiosna

Macham!


Hej kochana miło Cię widzieć )) wiosna w pelni tylko zimno coś się zrobiło trochę )


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:40, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kawa napisał(a)
Jola cudna wiosna, porządek aż w oczy boli!!
cmokam


A to tak jak u mnie coś mnie bolą oczy i do okulisty się wybieram. Tulipany cieszą oczy jeszcze stoją ))buxiaki


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:47, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
JustynaZ napisał(a)
Poprostu pięknie, gdzie by nie spojrzeć.


Witam miło kochana ♡♡♡♡jeszcze plewię sprzątam hihi nie wszędzie da się zajrzeć. Buki juz piękne bordowe a mszyca w ogrodzie mi się panoszy bezwstydnie



____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:50, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gocha napisał(a)
Jolu aż siadłam z wrażenia. Przepięknie , perfekcyjnie, kwiatowo. Po prostu bosko. I ja się nie bawię w takie klocki- w życiu tak nie będę mieć- tzn. tak wymuskane- nawet w 20 % . Ale będę podziwiać nieustająco u Ciebie. Buziaki



Gosienko kochana dziękuję za Twoja życzliwość i dobre słowo zawstydzasz mnie . Ten ogrod taki mały ze pokazywac w kolko to samo czasami aż głupio . Buziam mocno ♡♡♡♡


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
asiak 15:53, 08 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ale piękne widoki, ślicznie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
lojalna_ 15:54, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Anda napisał(a)
No wreszcie Cudownie masz. Nie mogę się napatrzeć


Ewus piwonie juz mają wielkie paki !!!Doczekać się nie mogę . Dzięki za dobre słowo ))


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 15:59, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Katkak napisał(a)
Ależ energetycza wiosna u Ciebie Joluś. Czytam, że w Święta nie odpuszczaliście biegania, brawo. Buziam Jolutek

Kasienko patrz jak ten czas leci juz polowa maja .)) staramy się chociaż pogoda przeszkadza jak może ))buxiol


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies