Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

eVka 09:04, 09 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Cudownie! Czy masz może zdjęcie z dalszej perspektywy gdzie widać układ rabat w trawniku? Chciałabym się zainspirować, bo myślę o czymś podobnym, jak tylko mąż w końcu wyda zgodę wycięcie darni
____________________
Sebek 09:34, 09 maj 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wiszę na płocie Na szczęście mam parasol to mogę wisiec długo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
inka74 09:43, 09 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
lojalna_ napisał(a)

... Ja tnę wszystko hihi żeby nie zarosnac ♡♡♡
jakbym siebie widziała )) piękne widoczki. Liczyłaś kiedyś ile u ciebie drzew??? Moja Genie niestety od 2 lat strajkuje i nie rośnie i nie kwitnie. Zła jestem na nia tak, że chyba za rok jak nie zakwitnie to wyrzucę. A kupiłam ja kwitnącą. Nie wiem co źle robię. Trzymam kciuki za twoją, aby za rok jeszcze piękniejsza była bo ona te kwiaty ma cudowne, obłędne.
Ps - Fidek w biegu do wycałowania )))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
lojalna_ 09:48, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
effka napisał(a)
Cudownie! Czy masz może zdjęcie z dalszej perspektywy gdzie widać układ rabat w trawniku? Chciałabym się zainspirować, bo myślę o czymś podobnym, jak tylko mąż w końcu wyda zgodę wycięcie darni


Faktyczynię bokiem nie widać . Ta rabata ma trzy zeby i bardzo w miej to lubię . W środku jest hacone i wypełnia całość na zielono )( przy ambrowca ch rozplenice a pomiedxy drzewami bukszpany w kostkach ))

Narazie tylko takie .



Będę pamiętała jak tylko mi wystarczy szerokości ogródka żeby zrobić fotę po całości hii hi to zrobię .
A jesienią taki busz )

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:54, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
inka74 napisał(a)
jakbym siebie widziała )) piękne widoczki. Liczyłaś kiedyś ile u ciebie drzew??? Moja Genie niestety od 2 lat strajkuje i nie rośnie i nie kwitnie. Zła jestem na nia tak, że chyba za rok jak nie zakwitnie to wyrzucę. A kupiłam ja kwitnącą. Nie wiem co źle robię. Trzymam kciuki za twoją, aby za rok jeszcze piękniejsza była bo ona te kwiaty ma cudowne, obłędne.
Ps - Fidek w biegu do wycałowania )))




Witaj kochana ♡♡♡

Ciekawe dlaczego strajkuje . Ja przeczytałam ze Genie moze nawet w lipcu zakwitnac drugi raz. W tym roku napewno nie bo jest świeżo zasądzono ale w przyszłym czekam na 2 razy.

Nie wyrzucaj jeszcze może potrzebuje jeszcze trochę czasu one mają śliczne liście niech stoi . Dzięki bardzo Fidek dziś u fryzjera siedzi a ja mam wolne jsk tylko go odbiorę to wycsjUE modela )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:57, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sebek napisał(a)
Wiszę na płocie Na szczęście mam parasol to mogę wisiec długo


Hej Sebek ja juz dziś parę razy zmoklam fatalna pogoda ...wiem wiem deszcz potrzebny )))

Az dziwne ze nie siedzi w Dubaju hihi ja juz myślałam że tam zamieszkałes albo w innym ciepłym miejscu ))

Chcieliśmy się tam wybrać w czerwcu na wakacje ale dowiedziałam się że jest tam już za ciepło i lepiej styczeń grudzień wybrać )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 10:00, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
jolanka napisał(a)
Oczy nasycilam ale mało
Pozdrawiam serdecznie


Jolciu zdjęcia do znudzenia tych samych miejsc )))

Moje znowu azalie nie wiem dlaczego ale azalie i rodzi nie rosną u mnie



____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
tulucy 10:00, 09 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Skąd u Was ten deszcz, podzielcie się trochę...

Ja to tak z ciekawości, jak piesio omija rabaty?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 12:03, 09 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
lojalna_ napisał(a)




Witaj kochana ♡♡♡

Ciekawe dlaczego strajkuje . Ja przeczytałam ze Genie moze nawet w lipcu zakwitnac drugi raz. W tym roku napewno nie bo jest świeżo zasądzono ale w przyszłym czekam na 2 razy.

Nie wyrzucaj jeszcze może potrzebuje jeszcze trochę czasu one mają śliczne liście niech stoi . Dzięki bardzo Fidek dziś u fryzjera siedzi a ja mam wolne jsk tylko go odbiorę to wycsjUE modela )))
ja do niej raz na tydzień podchodzę i jej mówię, że ja wyrzucę jak się nie weźmie za siebie. Może to pomoże, choć w przypadku mojego syna i zaganiania do lekcji marnie wychodzi ;(
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
eVka 12:28, 09 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Bardzo Ci dziękuję, świetnie wymyśliałaś ten układ a w lecie, to .... oh i ah!

Czy mi się wydaje, czy masz jeszcze takie rabatki wyspy w trawniku, chodzi mi o te:

lojalna_ napisał(a)





Masz może je w dalszej perpektywie?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies