Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

jazzy 17:36, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Sebek napisał(a)

No teraz to nie wiem Jak?
Turzyca palmowa w tym roku ze mną wygrala - już mnie nie rusza jej leżakowanie i niewyrwane kłosy
Ja ją bardzo lubię nawet jak leży i ma kłosy

Kasiolaaa napisał(a)
Pieknie tu ze ojoj ja tez bede malowac plot ale za tydzien
Ja muszę dosztukowac jedno przęsło, bo źle obliczyłam i za krotki wyszedł Taki ze mnie projektant

Zana napisał(a)
Marta, pięknie, z klasą Przypomniałaś mi, że ten bez czarny mam kupić. Nie szkoda Ci zasłaniać betonu bluszczem potworem. One rosną jak szalone, mój w trzecim roku sięgnął już do dachu (ale mój domek niewysoki).
Ten winobluszcz na murze to tylko taki akcent ma być. Też szkoda by mi było zasłaniać mur
Bez czarny polecam

beata_m napisał(a)
czy ja dobrze Martuś pamietam, że miałaś tulipanu queen of the night połaczone z białymi??? podobało Ci się to połączenie?
Wolę z różowymi Napisałam u Ciebie
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 17:43, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Czy ja już mówiłam, że mam w tym sezonie trawnik bliski ideału?

____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 17:52, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
I takie tam...

____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 18:04, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 18:18, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646

____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Kasia_CS 18:23, 24 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
CUdowności zawsze lubiłam oglądać Twoje foty na drugiej focie to artemis?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
18:39, 24 wrz 2017
ale masz odpicowane ...i róze nie zgnite po deszczu ...zazdroszcze

dobrze że pokazałas papryke musze swoja zebrac jutro bo chyba juz czas ...mam nadzieje ze nie zgniła przez ten tydzień
nawigatorka 18:56, 24 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zdradź co robisz ze taki idealny ten trawnik
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
babka 19:07, 24 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Padam na kolana przed Twoim ogrodem. Ideał !
Muszę Ci powiedzieć, że chyba ściągnęłam Cię dziś myślami, pstrykając pewne zdjęcie pomyślałam o Tobie
Pokazuj więcej Marta, Twoich fotek nigdy dość
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 19:32, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Strasznie wolno mi się zdjęcia wgrywają. Pewnie za duże są

Kasia, tak to artemisy. Bujniej kwitną teraz niż latem



Justyna, moja papryka chyba nie zdąży dojrzec wszystka Do tej pory zebrałam 3, reszta jako tako dojrzewa, ale liczę teraz na ciepły tydzień, może się uda

Nawi, właściwie chyba nic szczegolnego. Wiosną była pierwszy raz wertykulacja, potem nawóz, potem potraktowałam chwasty Starane (dzięki Seba za wskazanie mi tego środka!), no i koszenie Prawda jest taka, że to częstym opadom w tym sezonie zawdzięczam taki trawnik

Ola, ja Cię proszę Dziś robiąc zdjęcia stwierdziłam, że mój ogród jest nudny jak flaki z olejem Muszę chyba poupychać więcej kwitnących, bo jakoś tak nudno jest Ale z drugiej strony lubię taką powściągliwość w ogrodach Tak sobie dzisiaj myślałam - przecież ja nie mam hortensji, rozchodników, żurawek, berberysów, piwonii, nawet jeżówek prawie nie mam... Ja nie wiem ile arów bym musiała mieć żeby to wszystko pomieścić

A prawda jest taka, że mogłabym mieć tylko drzewa i trawy Ot natura bliźniaka Sam nie wie czego chce

____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies