Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród piękny mieć...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród piękny mieć...

Filemon24 09:46, 06 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Ona wypełni ci całkowicie to miejsce nie ma sensu sadzić kolejnych.
____________________
Iwk4 10:41, 06 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziękuję za odwiedziny u mnie. Masz ładny dom, co do twoich rabat, muszę przejrzeć twój wątek. Ładnie u ciebie. Hortensje ładnie w tej chwili rosną. Resztę doczytam w wolnej chwili. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
Anias 11:01, 06 sie 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Iwonko ja czesto u Ciebie bywam choc przelotem, dzisiaj poczytalam eiecej pamietam Twoj ogrodek bo wejscie mialas podobne jak ja takim lukiem w lewo ))

Ana no wlasnie ma byc sciana bo za nimi sa thuje a za nimi siatka i taras sasiada.. chce sie ladnie zaslonis i stad ta wierzba przed bo idealnie jest na lini taras-taras

Szerszej perspektywy brak bo w lewo drewutnia a w prawo bajzel za domem, tam bedzie wiata i kamyczki wiec raczej nie bedzie kontynuacji tej rabaty..
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Anias 00:19, 10 sie 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Kolezanki robią wianki a ja wrzeciona z lawendy
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
ana_art 07:07, 10 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
napisz ile Ty tam masz miejsca w centymetrach
Ja bym zrobiła tak, a przed jakieś niskie trawki. Pinki ma fajne sztywne gałęzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Anias 09:11, 10 sie 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Anetko, tam jest okolo 3m .
Wsadzilam po lewej Vanilke a po prawej Pinky druga. Zastanawiam sie tylko czy ta wierzba pozwoli im rosnac bo chyba bardzo zaborcza jest. Korzenie ma juz wszedzie.... A ha chce miec wierzbe bo lubie te krecone patole na wianki i galazki na wiosne
Fajnie ze zajrzalas
Wkleje fote jak to teraz wyglada.
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
ana_art 16:04, 10 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
u mnie pinki rosną pomiędzy brzozami i świerkami, a jak wiadomo brzozy to złodziejki
Vanilka będzie miała trochę inny pokrój
ja bym nie skończyła na wysokośc wierzby tylko bym to pociągnęła, by wierzba wyrastała z nich
przed wsadziłabym jakieś niskie trawy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Anias 22:20, 10 sie 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
No tak odrazu lepeiej tam jest 2,5 metra do wierzby.
Problem w tym ze nie bardzo moge iść za wierzbę w lewo bo musi tam byc miejsce zeby samochód mógł przjechac. Ale posadziłam już to co miałam jutro zrobie fotke. Po lewej Vanike a po prawej pinky drugą pinky, ale dokupie jescze jedną. No i trawy przed. Ale to juz po powrocie z krótkiego wypadu bo nie bedzie miał kto podlewać..;-( a upały okrutne...
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Madzenka 23:05, 10 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A przed hortensje rozplenice medium boy lub hammeln bedzie pieknie.

Sliczny dom , powstaje piekny ogród wkoło. Macham i biegne dalej bo cos nieczasowa ostatnio jestem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Filemon24 10:15, 11 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Moim zdaniem nie potrzebnie sadziłaś jedną vanilkę mogłaś pozostać przy samych pinki vanilka rośnie do 2 metrów a pinki do 1,5 i mają inny krztałt
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies